Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan különböztessem meg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan különböztessem meg ha valaki barátilag vagy több mint barátilag közeledik felém?

Figyelt kérdés

Például honnan tudjam ,hogy egy fiú csak barátként kezel vagy többet is érez irántam.

16/L



2014. ápr. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha a fiú autóval közeledik feléd rohamos sebességgel, mikor a zebrán vagy, akkor biztos, hogy nem barátilag közeledik feléd.....
2014. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiú---- > ha meleg, barátként közeledik, egyébként nem.

lány----> barátként közeledik kivéve ha leszbikus.

2014. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítanék:) Lány vagyok és egy velem egyidős fiú közelít felém de nem tudom ,hogy csak barátilag vagy több mint barátilag.
2014. ápr. 20. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szinte mindig van hátsó szándékunk vagy minimum gondolunk rá csak nem lépünk. Remélem segítettem.
2014. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ugyan ilyen helyzetben vagyok :-\ 16/L
2014. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Magoran ***** válasza:

Hmm...

Hát, nekem őszintén szólva nincs ultra speckó viselkedési forma arra az esetre, ha szembe jönne velem a "célpont". Ha van valami aktuális közös téma, megpróbálok beszélgetést kezdeményezni, és ha sikerül, jófej lenni... Egyébként csak köszönök, persze csak ha találkozik a tekintetünk abban a pár másodpercben.

17/f

2014. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha van a fiúnak barátnője, akkor már normális esetben kizárhatod, hogy többet is akar tőled. Egyébként meg attól függ, hogy mennyire rámenős a srác. Ha inkább csendes/kedves/visszahúzódóbb típus, akkor jó eséllyel úgy akar bevágódni is, hogy kedves lesz és segítőkész ahol tud és nem nyomulós, meg érdeklődik. Ha érdekel a srác akkor próbálj egyértelműbb jelzéseket adni neki és figyeld a reakcióját, de szerintem a legegyszerűbb még mindig az ha nyíltan megkérdezed, hogy ő hogyan tekint rád őszintén. Aki erre félelemből csak annyit merne mondani, hogy barátként, de közben többet is érez, az meg is érdemli ha egyedül marad amíg ilyen tutyimutyi...

Egyébként ha belevalóbb figura, akkor meg úgyis egyértelművé fogja tenni ha akar valamit.

2014. ápr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!