Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet ilyenkor egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet ilyenkor egy férfi?

Figyelt kérdés

beleszerettem egy lány barátomba

igazából amióta ismerem szeretem de most nagyon fel erősödött csak rá tudok gondolni nagyon sokszor álmodok vele azt mondta hogy szerinte nem szerelem amit érzek de nem mondott semmi komolyabbat. mit tegyek? próbáljak randizni vele? megőrülök ha nem lehet az enyém én meg az övé. valamit csak tudok csinálni nem fogom feladni :D kérlek mondjatok vmi jó ötletet:) ő is szeret csak lehet nem ugy ahogy én:/ első sorban a lányok véleményére lennék kiváncsi:)



2014. ápr. 22. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz kitartás kell... Ha jól nézel ki, és kitartóan mellette állsz, dicséred, stb. lehet esélyed, de nem hiszem, hogy most-rögtön-megkapós taktika létezne.
2014. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy adjon egy esélyt nektek. a legjobb barátságból igazi szerelem lehet. nincs annál jobb, mint mikor a szerelmed egyben a legjobb barátod is
2014. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jól nézek ki szerintem. én mellette állok minidig akármi van:) köszönöm a gyors választ és gondolkodok rajta:)
2014. ápr. 23. 00:05
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm télleg nagyon jó lenne! mindig jol érzi magát mellettem és szerintem nagyon jó páros lennénk együtt:)
2014. ápr. 23. 00:06
 5/13 PearlDiver ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó ha megkéred, adjon egy esélyt. Legyél mellette, bókolj neki igényesen, de azért hagyj neki életteret is, viszont mindig legyél vele figyelmes, hívd el találkozni, beszélgetni. Tehát udvarolj, mint egy férfi :)

Ha ezek után (hónapok) sem áll kötélnek, akkor feladhatod szerintem. De ha van esze, magától mondja majd hogy mégis kellesz neki :)

2014. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudod, hogyan kell egy kapcsolatot kiépíteni, akkor menj el egy iskolába, ahol megtanítják ezt Neked!:)
2014. ápr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

meg teszek minden tőlem telhetőt:)

nem értem mért mondod hogy nem tudok kapcsolatot ki építeni?:D építem ahogy csak tudom :D

2014. ápr. 23. 10:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is udvarolj neki,elég valószínű hogy van esélyed :)


Előző válaszolónak: mintha az iskolában megtanítanák,hogy kell kiépíteni egy kapcsolatot...-.-

2014. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! jólesik ezt hallani:) tanácsod meg fogadom.
2014. ápr. 23. 13:59
 10/13 anonim válasza:

Szerintem csináljatok közös programokat, amiket tudod hogy élvez, és próbálj annyira figyelmes és találó az ilyenekben, amennyire nem volt még vele senki. De ne mondogasd neki, hogy többet akarsz, kicsit tégy úgy mintha nem ezért tennéd. Biztos, hogy ott a szikra, csak lángra kell lobbantani! :)

Ez az én véleményem, de lehet, hogy nem a legjobb taktika. Mindenesetre sok sikert kívánok! :)

2014. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!