Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal, aki nagyon szimpatikus nekem, az anyukám viszont ellenzi a kapcsolatunkat, mert 4. unokatesók vagyunk. Mit gondoltok erről, problémát jelent ez? Perverzió lenne ez? Szerintetek etikus?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a 4. unokatesók vagytok! Nem tudom elképzelni kinek ki kicsoda...(?)

A vérfertőzés amúgy jobb ha családban marad! xD Szal, tök mindegy kivel kavarsz, ha az anyád tiltani fogja te biztosan annak ellenére összefogsz jönni a hapsival!

2009. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha jól értem, hogy mit értesz 4. alatt, de ha jól sejtem, akkor mindkettőtök egyik nagyszülőjének a dédszülei azonosak. nem hinném, hogy ilyen rokonságból bármilyen genetikai probléma bejöhetne, végülis ha kiszámolod elég sok más gén bejött közben
2009. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a dédszüleink voltak unokatestvérek:)Szerintetek ez már elég távoli?
2009. dec. 23. 23:09
 4/9 A kérdező kommentje:
A dolognak inkább a elki oldala mozgat, nem is annyira a biológiai...hogy normális - e ez, ha tudom vkiről hogy a rokonom és mégis beleszeretek.Arra lennék kíváncsi , hogy ti mit gondolnátok rólam ez alapján.
2009. dec. 23. 23:13
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Nagyonis. Régen első unokatesók is simán házasodtak. Nem lesz semmi baj.

Én személy szerint a 2. unokatesónál vagy annál távolibbnál lennék nyugodt. Ti ebbe bőven belefértek.


100 éve egy faluban gyakran nem volt távolabbi rokon mint a 3. meg 4. unokatesó. És nem mindenki házasodott a szomszéd faluból, sőt a többség nem. Mégsem hülyült el egész Európa népessége.


Én sokkal inkább tartanék a megromlott szexuális erkölhcs miatti nemi betegségektől, amik kb. megharmincszorozódtak az elmúlt 100 évben.

2009. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a dédszüleitek unokatestvérek voltak, akkor ez a rokonság olyan távoli, hogy már nem számít annak. Nem hinném, hogy pl ilyen távolságú rokonaitokkal mindig minden ünnepet megünnepeltek, vagy akár csak a nagyobb ünnepeken összegyűlnétek.

Szerintem nincs ezzel semmi gond (23/f)

2009. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
hát, ha gyereket terveztek, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy valami baja lesz [nem feltétlen nagy, csak pl.: tejcukorérzékenység, stb.].
2009. dec. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha negyedfokú unokatestvérek vagytok, az már nem vérfertőzés.
2009. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-IK UNOKATESO????? AZ semmi...


Sok Boldogsagot nektek....

2010. szept. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!