Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú házas férfi, fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú házas férfi, fiatal egyedülálló nő, viszonyuk van. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Vélemény egyikről, másikról ill. a kapcsolatukról?

Ki nagyobb hibás? Hibás-e egyáltalán valaki?

Hogyan lehetne végetvetni a dolognak? (Pl. A nőnek kellene okosabbnak lenni, és minél gyorsabban kilépni a dologból? Miért? stb )


2014. ápr. 26. 15:05
1 2
 11/20 Költőnő? ***** válasza:

Az h nagyon nem kéne. És h bminemű kifogás (indoknak szokták mondani, de nem az) mögé bújni nettó gyávaság.

Az egyszeri hűtlenség sem vmi szép, de a konstans csalás az egyik leggusztustalanabb húzás, amit az ember csak tehet a másikkal?

Hogy ki a "hibás" v "hibásabb"?

Természetesen mkét fél, én mégis a hűtlent ítélem el jobban.

Táncba csak azt lehet vinni , aki maga is táncolni akar.

2014. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
a férfi egy patkány, az a fiatal nő aki ilyennel összeáll az nem is érdemel jobbat!
2014. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 PearlDiver ***** válasza:
87%

Szerintem a házasság az azért házasság, mert a felek szeretetet és hűséget fogadnak egymásnak. #7 mondasz jó dolgokat, de lealacsonyítod a házasság intézményét.

Aki képtelen a hűségre, ne házasodjon, hanem éljen élettársi kapcsolatban.

Ha megcsalod a házastársadat, az az egyik legundorítóbb dolog, amit egy emberrel tehetsz. Semmibe veszed, hülyének nézed, megalázod stb. Fel lehet állni belőle, de ez teljes megbánást és sok-sok erőfeszítést követel.

A tartós házasságtörő kapcsolatban a férfi valószínűleg:

- gerinctelen és képtelen felelősséget vállalni

- nem tekinti partnernek a feleségét, ha így lenne, működne köztük a kommunikáció és nem jutottak volna idáig

- nem jó apa, mert a gyerekek tudat alatt megérzik, ha a szüleikkel kimondatlan problémák vannak

- álságos, mert rabolja egy fiatal nő idejét, akinek inkább stabil párkapcsolat lenne jó (vele sosem lesz az, aki folyamatosan csalja a feleségét, az várhatóan a következőt is meg fogja csalni)

A nő:

- naiv, mert azt hiszi, így boldog lehet

- hárítja a felelősséget, ami őt terheli azért, mert a házasfelek közé áll

Mindketten hibásak, talán a férfi inkább.

A nőnek okosabbnak kéne lenni, befejezni a kapcsolatot és megpróbálni rávenni a férfit, hogy tegye rendbe a házasságát. Sokkal jobb, ha a férfi maga kezdeményezi a beszélgetést a feleségével, és őszintén elmond neki mindent. Nehéz lesz, de érdemes.

2014. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Na és nem tartós házzasságtörés (csak néhány alkalommal) esetén mi a véleményed?
2014. ápr. 28. 13:32
 15/20 A kérdező kommentje:

Vagy csak egyetlen alkalommal is. (?)

Igazából még nem történt semmi, de nagyon afelé halad a dolog...

2014. ápr. 28. 13:34
 16/20 PearlDiver ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy egy felnőtt ember legyen felelős a tetteiért. Persze, mindenki gyarló ember, és követünk el hibákat. Viszont egy ilyen hibát csak egyszer lehet elkövetni, már második alkalommal is DÖNTÉS, nem botlás, hanem tudatos választás. Szóval ha a férfi nem képes szembenézni a saját házasságának problémáival, akkor a nőnek kellene erre sarkallnia. És persze nem belemenni a szexuális kapcsolatba.

Mi olyan vonzó egyébként ebben a férfiben, megkérdezhetem? Miért ő, és nem egy egyedülálló másik?

2014. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A házasságtörés egy alkalommal is házasságtörés.
2014. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

PearlDiver: Először is döntés lenne, nem csak másodszor, mert tisztában vagyunk vele, hogy hibát követnénk el, és tisztában vagyunk vele, hogy hibásak vagyunk. (Legalábbis én.)


Mi vonzó benne? Nagyon jó kérdés, de ha elmondanám nem hinnéd el. Ő igazából nagyon jó ember, amennyire megismerhettem, kivéve ezt az oldalát... hogy nőcsábász. Amennyire tudom, nincs kapcsolata senkivel, viszont sokakat szédít, és ha lehetősége lenne rá cselekedne is. Csak nem igazán van lehetősége...

Naivitásomnak köszönhetően bűvkörébe kerültem, most pedig óriási erőfeszítésekkel próbálok kikerülni belőle...

Még nem késő, csak nagyon nehéz, mert közel került a szívemhez. (Egyébként nem igért semmit, nem hülyít szándékosan, megbeszéltük, hogy köztünk ennél meg a barátságnál több nem lesz.)

2014. ápr. 28. 14:11
 19/20 Költőnő? ***** válasza:
Azt mondja meg nekem vki h ilyen "ember" minek nősül ????!!!!?
2014. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
irigylem az urat.
2015. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!