Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hiszik el a fiatal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el a fiatal, egyedülálló anyukák, hogy nem zavar, hogy van gyerekük?

Figyelt kérdés

Eddig ha a sors egy egyedülálló anyukával hozott össze, akárhogy hajtottam, soha nem jártam sikerrel. Elhiszem, hogy sokakat visszatart, hogy van kisgyereke, de ezt miért vetítik rá azokra is, akiket nem zavar?

F 30


2013. aug. 19. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez csak egy üres kifogás volt h elhajtsanak a 'csába. Benned volt valami zavaró!
2013. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Pedig ez nem így van.

A legtöbben örülnek ha egy pasi komolyan érdeklődük utánuk és főleg h nem zavarja hogy gyereke van.


De ugyanúgy nekik sem szimpatikus mindenki , lehet azt érzik hogy csak dugni akarsz.

2013. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan, hogy zavar/nem zavar, hanem elvállalom-e hogy nevelem más gyerekét,vagy sem.

HA Azt mondod, hogy nem zavar, az azt is jelenti, hogy azért nem is szereted, csak úgy van...

2013. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mondani ezt könnyű, de felelősségel helytállni és felelőségetvállalni mikor kell már egy következő szint.
2013. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
No meg egy gyerek nem tárgy akit ha megismersz és megunsz, félrelöksz, mondván: nem a tied, nincs közöd hozzá.
2013. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én érzek magamban annyi szeretetet, és törődést, ami egy anyukának, és a gyerekének is elég.

De sajna nem volt még ilyenben részem, hogy egy gyerekes nővel kerüljek kapcsolatba.

Mondjuk nem mondanám, hogy nem számítana, meg hogy nem érdekelne, de semmiképp sem lenne hátrány, és ha megismertem mindkettőt, akkor mondanám, hogy képes vagyok-e szeretni mindkettőt.

Mert szerintem egy normális anya csak akkor adja magát valakinek, ha az illető képes szeretni a gyerekét is.

2013. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#1: alá is írnám, ha emellett mondjuk a gyereket nem nevelő hölgyek is elhajtanának. Velük nincs ilyen gond. Akkor talán lehet, hogy mégsem az én személyemben van a hiba?
2013. aug. 19. 15:40
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem ez a probléma. Ha az egyedülálló anyuka ismerkedni akar, akkor nyilvánvalóan olyat keres, akit nem zavar a tény, hogy van gyereke. Ha nem akar ismerkedni, akkor azért hajt el, vagy pedig a személyiséged nem jön be neki. Én nem tudom elhinni, hogy valaki úgy hajtott volna el, hogy arra hivatkozott, hogy nem hiszi el, hogy nem zavar a gyerek... vagy akkor csak ürügy volt.

(Ezt egyedülálló gyerekes anyukaként írom)

2013. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
# 7: Ha ez a helyzet, akkor valószínűleg inkább "éretlen" lehetsz, olyan, aki maga is gyerekként viselkedik egy kapcsolatban, ami egy gyermektelen számára megfelel, de egy anyuka nyilván nem "még egy gyereket" akar magának, hanem egy férfit maga mellé... egyenrangú partnert. És gyanítom, hogy ezt nem tudod nyújtani nekik.
2013. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy úgy gondolkodik az adott illető, hogy ha a 10 ujjadra kaphatnál 100 nőt, majd pont őt akarnád a gyerekkel meg a problémákkal a nyakadba? ill. hogy egy kósza numerának akarnád, mert gyerekes?
2013. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!