Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin nem baj, ha rágózom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin nem baj, ha rágózom?

Figyelt kérdés
Netes társkeresőn egy lány megtetszett nekem,én is neki és ma délutánra megbeszéltünk egy randit,először találkozunk,de Szerintetek nem baj,ha úgy megyek el,hogy rágót veszek be? Ugyanis mindig,ha megyek valahová rágózok mindig,így most is vennék be. Szerintetek nem baj? Még ha csukott szájjal lassan is rágom nem baj,ha látja,hogy mozog a szám? Nem ílletlen,nem fog rosszat gondolni rólam?

2014. ápr. 26. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mielőtt találkoztok köpd ki a rágót. Nem biztos hogy tetszene neki.
2014. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd el magaddal, aztán mikor találkoztok kínáld meg őt is. Ha nem fogadja el megkérdezed nem-e zavarná, ha te rágóznál.
2014. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De baj.
2014. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Szerintem annyit igazán megtehetnél, hogy most az egyszer nem rágózol. Nem lenne nagy áldozat.
2014. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem ne kínáld meg rágóval, az olyan mintha valami nem stimmelne vele.. :D

nekem tökmindegy lenne hogy te mit csinálsz, de talán kibírod azt az 1-2 órát nélküle

2014. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy az 5 válasz közül van,volt itt lány válaszoló? Csak azért kérdezem,hogy ti lány szemmel hogy néznétek ezt? De lehet hogy itt mindenki egyforma választ ad akivel talizok lány az meg máshogy lenne vele. Még adjatok választ mert nemsoká mennem kell a talira:)
2014. ápr. 26. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok lány.
2014. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha nem rágóznàl. Az a tuti.

Fura érzés nem rágóznod? Ha nem, akkor nem kell gondolkozni. Kiköpöd addigra és kész.

Lány

2014. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok nagyon tudatlan de elmagyaráznátok nekem kérlek, miért ennyire elítélt dolog az első talin rágózni? Én általában mindig rágózok, kulturáltan nem csámcsogva, csukott szájjal.. Megkínálni nem kínálom meg mert az olyan mintha büdi lenne a szája :D 18 L
2014. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!