Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csináljátok ezt? Szóval a kérdésem csak annyi, hogy szerintetek tényleg tetszettem neki vagy csak a képek miatt írt szép dolgokat? (Amúgy amikor találkoztunk mindig nagyon kedves volt és mondták a haverjai, hogy nagyon "bejövök" neki. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok és lány.3 hónapja ismerek egy fiút, akinek úgymond bejöttem...de olyan 2 hete kezdünk el Facebook-on beszélgetni. Az elején nagyon kedves volt és nagyon szépeket írt pl.hogy nagyon gyönyörű vagyok és nagyon tetszem neki...de tegnapelőtt kért tőlem egy képet fehérneműben..én küldtem is neki(tudom nem kellett volna).Írta,hogy nagyon jó az alakom és hogy mikor meglátta a képet szerelmes lett...(nagyon örültem,mert mindigis nagyon tetszett ez a fiú).Tegnap írta hogy nem e küldenék meztelen képét is...írtam,hogy azért azt mégsem küldenék...erre felháborodott és írta,hogy oké de akkor küldjek még egyet fehérneműben...írtam,hogy nem tudok most küldeni...ezután nem is írt...ma kérte,küldjem el azt a képet amit tegnap kért...küldtem neki megint egy képet...ès elkezdte írni, hogy tegyem be a kezem a bugyiba és csináljak egy képet vagy egyszerűen vegyem le vagy ha a melltartót leveszem az is jó...írtam,hogy én nem fogok ilyen képet küldeni...erre írja:Ha szeretsz elküldöd.Tedd meg értem.Hát én küldtem neki egy félmeztelen képet amin csak egy bugyiban állok a tükör előtt...ő csak annyit írt,hogy most vegyem fel a melltartót es vegyem le a bugyimat...írtam,hogy most már elég és hagyjon békén.Erre ő írta, hogy jó oké hahaha.Utána írta,hogy figyelj már az egyik barátom szeret téged (akit én nem is ismerek..). Erre egy kérdéssel feleltem:És te szeretsz engem? !Mire ő egy nemmel válaszolt....ìrtam is,hogy akkor csak szorakozott e velem...írta,hogy ő soha nem mondta h akar tőlem valamit...és írtam hogy akkor miért kért tőlem képeket...erre ő azt írta,hogy az nem azt jelenti hogy akarna valamit is tőlem....ès kérdeztem utána,akkor ez mégis mit jelent..csak annyit írt,hogy csak szeretett volna képeket látni rólam...ès,hogy hagyjam békén és ne írkáljak neki (mindig ő írt rám).



2014. ápr. 26. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

uramisten -.-

te komolyan ugráltál egy ilyen kis lóf asz jóskának? :D Ne már, tök értelmesnek tűnsz a kérdésed megfogalmazása alapján, erre....áhh.

2014. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos vmi kis szexii swag ,yolo girnyó .Legalább tanultál,h nem ilyen gyökerekkel kell foglalkozni... 20F
2014. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na basszus, ez aztán a szar helyzet. A srác szívatott téged... Jobb ha még azelőtt eltöröd a nyakát mielőtt még esetlegesen kikerülnek a képeid a netre.
2014. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak kihasznált téged.Nem szabadott volna mindjárt engedned neki..Megkapta amit akart,most már nem kell megjátszania a kedvest.Ez egy jó lecke volt neked,máskor nem szabad ilyen naívnak lenned.Persze nem tudhattad..Többé ne foglalkozz vele,szóba se álj vele..
2014. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 hete kezdtetek el komolyabban beszélgetni és máris küldtél neki félmeztelen fotókat?!

Legközelebb inkább ne, mert ha tényleg ilyen szemét a srác, akkor simán mutogatja röhögve a barátainak, hogy milyen hiszékeny vagy... Rosszabb esetben felrakja a netre, téged meg mindenki ribizlinek könyvel el.

Tényleg tettszettél neki, szívesen lefeküdt volna veled, de hogy "szerelmes" legyen beléd, ugyan már! Pláne egy fehérneműs fotó miatt?

Keress értelmes embereket és ezentúl ne küldözgess magadról fehérneműs képeket pár heti ismeretség után...

2014. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és akkor írta, hogy vegyem le bugyingót és akkor én írtam, hogy nem, akkor ő írta, hogy de igen leveszed bugyingót....meghalok :DD (28/L)
2014. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!