Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal mostanában de annyira kényelmetlenül érzem magam, pedig már 3-szor is találkoztunk. Valahogy nem tudom elhinni, hogy én szép lennék és, hogy tényleg bejövök neki és nem csak azt akarja. Hogy tudnék kicsit feloldódni?

Figyelt kérdés
Mindig azon jár a fejem, hogy egy ilyen jóképű srácnak mi tetszik rajtam..nem tartom magam csúnyának, de szépnek se, és emiatt olyan zavarban vagyok mindig..attól félek, hogy mikor jön rá, hogy nem is nézek ki olyan jól és dob..
2010. aug. 21. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
az elején velem is igy szokott lenni,de ha jobban megismered és többet lesztek együtt,akkor majd te is jobban és könnyebben fogod magad vele érezni.
2010. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hm velem is ugyanígy van sajnos:/:S:(

szerintem előbb ismerd meg jobban, úgy is később máshogy fogod nézni a dolgokat mert ad egy kis önbizalmat. hidd el, hogy tetszel neki tudom nehéz, de akkor gondolj arra , hogy miért pont veled randizik, miért veled tölti az idejét?:)na

2010. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!