Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma Magyarországon, többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma Magyarországon, többet számít a tanultság, mint a jó külső, és emberiesség?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyemen gyakorta látom hogy a fiatal mérnökök, igazgató helyettesek, külsőleg egy lestrapált embernek látszanak akik között van olyan sovány hogy néha sajnálom őket.

Ma hoztak egy prototípust, és elkért a csoportvezetőtől az egyik ilyen mérnök srác, hogy hozzuk be a kocsijából majd rakjuk össze, képes volt szólni a főnökségi irodáig legalább 3x hogy álljunk meg mert nem bírja, nekem nem jelentett gondot a súly mert egyébként is járok edzeni, viszont konkrétan a srác annak ellenére hogy vélhetően jól él, ha nem 30 milliós kocsija volt, akkor keveset is mondok.

Azért nem foglalkozik a külsejével mert, így is talál magának nőt? hisz van pénze, a munkaideje 9-10kor kezdődik és ott van nagyon végső esetben 3óráig, de csak kávézik meg járkál.


2014. ápr. 26. 21:05
 1/7 Zakathol ***** válasza:

Egyrészt egy ilyen embert más dolgok motiválnak, másrészt a szellemi fáradtság kihat az egész szervezetre is. Egész napos szellemi munka után az edzőteremben is gatya az eltöltött idő, mert ha nincs megfelelő agy-izom kapcsolat nem tudsz normálisan edzeni.


Harmadrészt pedig lehet, hogy egyáltalán nem érdekli a fizikai állóképessége.

2014. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noydra ***** válasza:

Persze, minek törje magát, úgyis talál pénzéhes k.u.rvákat.

Ha ez neki megfelel...

2014. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

minek törje magát. 10 perc alatt keres annyit, amit egy melós 3 nap alatt. Ebből már futja, hogy megfizessen mást a cipekedésért.


Csajok meg beindulnak a jó kocsis láttán.

2014. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
embere válogatja.
2014. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most konkrétan azért szólod le a srácot, kedves kérdező, mert nem bírt el egy tárgyat szellemi munkásként, és azért gondolod, hogy nem foglalkozik a külsejével mert vékony?

Annyira aranyosak az ilyen izomagyú emberkék, mint te. Egyrészt a gyúráson kívül is létezik sport, én futni szeretek például, ezért nem fogom kigyúrni magam, mert lassít. Továbbá attól, hogy valaki vékony még nem biztos, hogy nem foglalkozik a külsejével! Van aki vékonyan érzi jól magát.

Továbbá a srác hülye volt! A franc fog cipekedni, amikor ingyen rendelkezésre áll pár hozzád hasonló kigyúrt fazon, aki azt hiszi, hogy ő a Jani, mert fel tud emelni egy szekrényt. Ezt egy megtermettebb majom is meg tudja csinálni. Én egyébként kettő embert kértem volna.

És igen, meglepő módon lehet találni átlagos sőt vékony alkatú férfiként is kifejezetten csinos nőket, ugyanis nem minden hölgy bukik a gorillákra. Arról nem is beszélve, hogy csak a nők miatt tök feleslegesen gyúrná ki magát, hiszen ugyanazt a felszínes primitív rétegét érné el a női nemnek, amit a pénzével már így is elér. Az igazán értékes nőket intelligenciával, műveltséggel, magabiztossággal és humorral lehet meghódítani, de ha már a külsőnél tartunk általában egy csinos arc is többet ér, mint a tök felesleges, gyakran lufi izmok.


És mielőtt valaki méltatlankodna, kifejezetten tisztelem, azokat az embereket, akiknek tudást igénylő ámde fizikai munkája van. Asztalos, kőműves, ács stb. De az ilyen embereket, mint a kérdező aki mindenkit lenéz, aki fizikai erőben nem az ő szintjén van megvetem.

2014. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt ne mondd hogy egy főnök, mérnök, vagy akárki nem vihet A-ból B-be egy rekesz valamit, neki is erre szakosodott munkája van ahogy nekem is, mindketten emberek vagyunk.

Másrészt nyilván az otthonában el kell végezni bizonyos dolgokat, azt kivel oldaná meg? Egy bizonyos fizikai kondíció elengedhetetlen, bármennyire is nagy beosztású, akár irodista az illető


A kérdésem arra irányult hogy, ezek szerint így is tud ismerkedni, nyilván a pénzével, autóval.

2014. ápr. 26. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy egy főnök ne segítsen cipekedni, de amikor ott van az erre alkalmas munkaerő, aki pont az erejével arcoskodik, akkor minek? Ami a lakásban történő nehéz tárgyak szállítását illeti, te cipelheted a cuccot nyugodtan. Mi kemény tíz centire meg szoktuk dönteni a nehezebb tárgyakat (szekrény, öntött vas fűtőtest stb.), mert annyi kell, hogy beférjen alá a gurulós alátét, és gurítjuk őket, nem emeljük. Ha valami nem megy, akkor pedig a szomszéd egy sörért cserébe szívesen segít.

Továbbá csajozni nem csak pénzzel, és izmokkal lehet. A kérdésedre pedig a válasz az, hogy ez erősen lány függő. Van akinél a férfi száz kilónál kezdődik és van akinél diplománál, de olyan nők is vannak, akiknek az számít, hogy milyen ember vagy, nem pedig az, hogy mivel tudsz villogni.

2014. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!