Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az menő, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az menő, ha egy pasi meg tudja nyalni a saját orrát? :D 20/F

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 00:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
9: kb... hülyülni 20 évesen is ugyan úgy lehetséges, mint 15 évesen :)
2014. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A 11-es jól mondja. :D
2014. ápr. 27. 00:15
 13/23 anonim ***** válasza:

A Gyakorikérdések az komoly üzlet, egy kis komolyságot, uraim.


45F

2014. ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10: A full komoly emberek se jók... a kérdező is hülyült. Az nem jelenti azt, hogy állandóan hülyül. Nem értem ebből a kérdésből ez hogyan jön le... Na Nálam pl. kevés olyan dolog van amit komolyan tudok venni és komolyan beszélek.:D Mármint... kb mindig félviccesen mondom a dolgokat, áh.. ezt nem lehet leírni. De szerintem ezzel nincs gond. Nem kötöm korhoz ezeket... 60 évesen is viselkedhetnek 12 éves "szintnek" megfelelően az emberek felőlem... nincs abban semmi. Később is csak a szabályok alakítanak olyanná, hogy jajj ezt nem szabad mert 20-25 éves vagy nőj már fel... nem a f_aszt nem. Na mindegy, az én felfogásom megint más.:D
2014. ápr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Vegyél feleségüüüül!!
2014. ápr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#14: nem is az alkalmi hülyülésekről beszélek, de azért néha komolynak is kell lenni. Időnként nekem is van agymenésem, de nagyon nem szeretem, ha valakivel nem lehet a komoly dolgokat megbeszélni.
2014. ápr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
14: Te vagy a legjobb arc! :D
2014. ápr. 27. 00:26
 18/23 anonim ***** válasza:

17: hát köszi:D

16: Persze, Nekem is van, hogy komolyan beszélek. Csak annyira nem jellemző. A komolyabb dolgokat is szeretem viccesebben tárgyalni, ami nem jelenti azt, hogy nem gondolom komolyan amit mondok, csak.... ja. :P

2014. ápr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én is szeretek (szerettem) sok midnent elhülyéskedni, de valahogy ez a "társadalmi elvárás", hogy legyél teljesen komoly. Én azt figyeltem meg, hogy egyik lány se volt vevő a hülyéskedéseimre, a komoly viselkedés viszont sokkal többnek bejön. Persze, lehet, hogy csak én mozgok szar körökben :D
2014. ápr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én leszarom a társadalmi elvárást, persze bizonyos dolgokba oké, de ebbe, hogy hogy viselkedjek ne má.. :D Na jó, ezen belül is van egy okés szint, hogy ne szarjak a sztráda közepére miközben piros van.. de mondjuk.. még ez is vicces lenne! Mert hát miért ne... de ezt még épphogy megértem mert kaksis lesz a kerék meg mit tudom én nem akarok rosszat az autósoknak.

De ez a túl komolyság nem komolyság téma még a szabad akarat része szerintem, ha nem akarok vér komoly lenni, akkor nem leszek, hiába ez a "társadalmi elvárás". Ma is volt egy divattal kapcsolatos kérdés, legalább is az alakult ki alatta... és hát az is mi. :D

Na mindegy, egyébként igen, biztos vannak olyan lányok, akiknek ez jön be, ismerek is! De Neki mondjuk lehet azért, mert mindig idősebb barátai voltak és hozzá szokott.. nem tudom. Lényeg van ilyen is olyan is. Pl. tuti vannak sokan, akiknek a kevésbé komoly emberek jönnek be, ugyan akkor ha nagyon megerőltetik magukat tudnak komolyak lenni. Itt is láttam ilyen kérdést, hogy vajon találni fog-e még egy olyan barátot mint amilyen volt neki, hogy tudtak hülyülni mint a legjobb barátok stb. Szóval igen... valakinek ez valakinek ez, mint oly sok másba.:D

2014. ápr. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!