Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az menő, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az menő, ha egy pasi meg tudja nyalni a saját orrát? :D 20/F

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 00:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20: sikerült megnevettetned, köszönöm :D (mondjuk egyik haverom már szart a főút közepére részegen, de ez más kérdés :D )


Kérlek, mondd, hogy lány vagy, akkor van még remény :D

2014. ápr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21: Sajnos vagy nem sajnos ugyan úgy 20 éves fiú vagyok, mint a kérdező. :/ :) De 100% van egy pár jó fej lány is, ne aggódj... Nekem pl. még nem volt senkim, de nem szoktam sírni miatt valahogy... hogy úgy se lesz. Egyszerűen nem tudom elhinni, elképzelni, hogy ne lenne számomra szép és normális lány akinek bejönnék. Remény mindig van... benned is legyen. :P
2014. ápr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ilyen képességem nincs, de mivel nagyon hajlékony vagyok, a farkam elég jól be tudom kapni, és ez nagyon bejött látványra a csajoknak, amikor előttük leszoptam magam. :)) És megvan minden bordám! :) Gyakorlás és nyújtás kérdése az egész. :) Amúgy nagyon jó dolog. :)
2015. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!