Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mivel dobta fel a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mivel dobta fel a szexuális életét évek után?

Figyelt kérdés
Mi már szexeltünk tengeren asztalon, nálunk az erkélyen, gyerekszobámban, mostani szobámban, meg úgy sok helyen... csináltuk szerepjátékosan is, ittasan is, józanon is, hátulról is, elölről is, fent is, lent is, mindenhogy. Úgy érzem, hogy már mindent kimerítettünk, nem tudunk már újat mutatni egymásnak, így a gyakori szex mostanra havi 2-3-ra csökkent, és akkor lehet, hogy sokat is mondtam. Semmilyen perverzió, mármint durvább nem jöhet szóba, mint a párcsere meg a hármas.

2014. ápr. 27. 14:07
 1/6 Noydra ***** válasza:
0%
Aki nem tud ennyiből válogatni, csak sajnálni tudom :D
2014. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemben is adnál választ?
2014. ápr. 27. 14:10
 3/6 Noydra ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni, hogy ha valakinek változatos szexuális élete van, beleunjon az egészbe...sajnálom :)
2014. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet ismetelgetni a dolgokat.

hany evesek vagytok?:)

2014. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem tudom te hány eves vagy Noydra, de PONT EZ A KÉRDÉS!!!! hogy mitől lehet változatossá tenni!!!


24 és 28

2014. ápr. 27. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Kizárásos alapon csak a szakítás jöhet szóba.N
2014. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!