Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a férfi aki 3 nővel él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki 3 nővel él szexuális életet párhuzamosan, egyidőben, az miért csodálkozik ha a 3-ból kető teherbeesik tőle?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 08:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is csodálkozik, aki csak egyel van, és védekezik. Két terhes nő éppen csak kétszerannyi ok a szemek kerekedésére. :)

Vagy mire vagy kíváncsi? Ócsároljuk a szemétládát? Valamilyen szinten azért a nők is hibásak ebben. Egy szeretőt még el lehet titkolni, kettőt már aligha. Mindenesetre, fúúj, erkölcstelen disznyó, biztosan nem vállalja a felelősséget a gyerekekért, fúúúj.

2013. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

már nem csodálkozom szivi,

de most minek írtál ki engem ide a zinternetre ?

2013. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Az #1 kimerítő választ adott :))))))
2013. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Olyan jófejek vagytok ezekkel a kommentekkel, kis cukik:xD


Komolyítsunk: Hát egy ily "hős" és "bátor" egyedet szívesen meginterjúvolnék, főleg egy ilyen kérdéske nyitása után:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__47..


Dehát a "hős" ilyenkor lapúl a fűben.

2013. aug. 29. 08:54
 5/36 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy az idézett -valóban heroikus - kérdés egészen másról szól?
2013. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%

Te egyik vagy a 3 nőből?

Nem?

Akkor mi a bánatot írogatsz ide?

Közösen utálkozzunk a csalfa férfiak felett?

2013. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
5 Igazából a kérdés arról szól, hogy hogy mer egy ilyen ember, ahelyett, hogy odafordulna az illetőhöz és rákérdezne a dolgokra, nyitni egy olyan kérdést, mint amit belinkeltem.
2013. aug. 29. 08:58
 8/36 A kérdező kommentje:
6 Ment a mínusz neked a jellemes kommentedre.
2013. aug. 29. 08:59
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem az összefüggést a fenti kérdés és a belinkelt kérdés között?
2013. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

9 Próbáld értelmezni.


Ha valaki gyáva emberként merni nyit egy kérdést,olyat amivel egy másik embert megkérdőjelez, az vállalja a következményeit, ha nyitnak egy hozzá hasonló "jellemes" kérdést.

2013. aug. 29. 09:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!