Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyantázás szex előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyantázás szex előtt?

Figyelt kérdés
A barátommal már tervezzük az első alkalmat, és ő a csupasz intim területeket kedveli. Néha le szoktam borotválni ha olyanom van, de akkor sem lesz teljesen sima, borostás marad. A gyantára gondoltam, a fájdalmat összeszorított fogakkal elviselem. Utána nem fog kipattogni a bőr? Mennyi ideig lesznek ott a kis piros pöttyök? Mennyi idő után lesz "emberi" kinézete ott lent? Légyszi írjátok tapasztalatokat/tanácsokat! Előre is köszi a válaszokat :) 17/L

2014. ápr. 27. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyesmit nem más miatt kéne csinálnod... egy értelmes pasit nem fogja érdekelni a 2 cm-es kis szőr sem, nem hogy egy picike borosta. Emiatt felesleges szenvedni... mert az intimgyantázás csak szenvedés, iszonyatosan fájdalmas, én egyszer csináltattam de kb sírtam közbe, utána meg 2 hétig vörös volt és benőtt a szőr is amitől azóta is heges pedig ez 1 éve volt. Nem éri meg.
2014. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia :) én még soha nem borotváltam, nem szeretném, ha borostás lenne. mindig gyantázom. érzékeny a bőröm, ezért van, hogy kicsit kipattog pár szőrtüsző. de nem olyan vészes, ha előző nap csinálom, még akkor sem zavaró.ha pedig rendszeresen gyantázol, idővel hozzászoksz, sőt nekem ritkult is a szőrzetem
2014. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

keedvesemnek felolvastam a válaszokat, mert lényegében egy pillanatban jött a két totál ellentétes tartslmú.

Ő azt mondta -kozmetikus rokonsággal a háta mögött- hogy egy kis csíkban próbáld ki magadnak, és meglátod, a te bőröd, higy reagál.

Egyébként, ha sürgős megoldás kekl, akkor a szőrtelenítő krémet mondja, én pedig a boritcáláshoz teszem azt hozzá, hogy használd a párod borotvahadját! Az célirányisan van fejlesztve, higy a dzőr kicsit meuhuljon, nem úgy mint a tusfürdők. A pengéből he a legolcsóbbat vedd, mert hosszabb távon megéri a minőség, és a több penge. Szőrnövéssel ellentétesen is borotváld végül, mert akkor tűnik el az utolsó borosta is, és a végén, ha kicsit kipattogzik a bőröd, akkor használj dőrápolót, vagy aftershavez, ami bár csíp, de nem annyira, mint a gyanta, és fertőtlenít, meg kicsit bőrt is ápol

2014. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!