Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan kapcsolatod (szexka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod (szexkapcsolat vagy kalandokból álló kapcsolat) amiről nem tudott senki csak ti?

Figyelt kérdés
írsz róla pár sort hogy hogyan alakult stb?
2014. ápr. 27. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze többször is. Úgy hogy összehaverkodtam a csajjal aztán feldobtam a témát, hogy én vevő lennék vele egy ilyen extrára is és belement aztán csináltuk amíg pasit nem talált. 24/F
2014. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem állítólag volt sok, csak olyannyira titkos hogy én sem tudok róla.
2014. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiről két ember tud, arról már "mindenki" tud.
2014. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, de nem tartott sokáig
2014. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt, vagyis van mert még most is tart. Nálunk úgy alakult, hogy 6.éve hogy legjobb barátok vagyunk. Fél éve szakított a barátnőjével és átjött hozzánk a srác. Akkor elmondta hogy ő már régóta belém szerelmes azért jött össze a volt barátnőjével hogy elfelejtsen, én is ugyan úgy éreztem. Egyik nap megcsókolt. Majd a következő nap is amikor találkoztunk, és azután is. Felhoztam a témát, hogy nem-e járunk. Ő belement, de sokat gondolkozott rajta, mert mégis csak 6éve barátok vagyunk és fontos neki a barátságunk és félt hogy ha összeveszünk nem leszünk utána barátok. 2hét után szakítottunk ez miatt, de nem tudtuk egymást elfelejteni. Nekem ő volt ráadásul az első akivel lefeküdtem. Egyszer csak elkezdtünk beszélgetni hogy milyen jó volt együtt, és még mindig nagyon szeretjük egymást, de nem akartunk járni már a barátságunk miatt, nehogy megromoljon a kapcsolatunk. Arra a döntésre jutottunk, hogy csak szex kapcsolat lesz köztünk és nem fogunk járni. Mind a 2en tudjuk sajnos, hogy ez mégis csak több ami köztünk van mert az ő részéről is van érzelem ebbe a kapcsolatba meg az én részemről is elég mélyen, de nem járunk. Lehet egyszer kialakul még több, de egyenlőre mi csak szex kapcsolatban vagyunk már lassan fél éve. 17/L
2014. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 eve tortent es 4 honapig tartott. Igazabol az o egyik baratja es az en egyik baratnom tudtak a dologrol mert mindig negyesben voltunk, viszont rajtuk kivul senki mas, mert titokban kellett tartanunk. Nagyon izgis volt igy az egesz kis kalandunk, neha eszembejut az a fiu, es h mi lett volna ha tobb is tortent volna koztunk. Igazabol csokolozasnal tobb nem volt max megfogta a fenekem.

Hogyan alakult tovabb? Bar nagyon bele voltam zugva, megis ugy dontottem lezarom a vele folytatott viszonyt es mas utat valasztottam. Azota nem kerestuk egymast. Ugy tudom nem sokkal utana osszejott egy lannyal. Boldognak tuntek egyutt, azt hiszem meg mindig jarnak.

Nem bantam meg a dolgot, sot orulok, hogy volt egy ilyen is. Ez olyan h szep volt, jo volt es jokor ert veget. Nem volt vita, nem valtunk el haraggal, semmi ilyesmi. Teljes bekevel es nyugodt lelkiismerettel gondolok ra vissza, szerintem o is.

20/L

2014. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!