Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit tesztek, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tesztek, ha nem akartok kapcsolatot, de mégis beleszerettek egy lányba?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincsen. Ha beleszeret tényleg egy lányba, akkor kapcsolatot is akar.
2014. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyankor a második felülírja az elsőt.
2014. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Megdugjuk!
2014. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lefekszünk vele szeretkezni. Sorozatos orgazmusokat okozunk neki és kinyaljuk még a popsiját is.
2014. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
semmit ahhoz istennőnek kell lennie minimum h beleszeressek :D belül pedig angyal legyen ,legyenek szárnyai h tudjon port törölni a magas helyekről is.
2014. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan! Én ha valakitől akarok valamit akkor komolyan akarom és nem csak futtában.
2014. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam volt ilyen többször is. És az első verzió győzött. Nemet mondtam. Mindig is féltem egy komoly kapcsolattól. Mentális probléma, amiről nem tudom, hogy honnan ered. 30 vagyok és most már engednék a szerelemnek.
2014. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

velem csinált ilyet egy fiú/férfi.

persze nem tudhatom 100%-ra, hogy szerelmes volt-e már belém, de ha nem is volt, akkor is azon az úton volt, hogy nagyon belémszeressen. Nem úgy mondom, hogy naiv kislány vagyok, aki most jött le a falvédőről, elég egyértelmű jelei voltak.

És akkor egyszer csak szakított. teljesen váratlanul.

látszott valóban, hogy nála is valami lelki görcs volt, és emlegette is, hogy talán pszichológushoz kellene mennie.

nagyon sajnáltam az ügyet, és szerintem ő is sajnálhatja, mert mindketten sokat veszítettünk.

2014. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben vagyok nőként, és azt tudom mondani, hogy a pasi mindent elkövet, hogy a közelében tartson barátként. Szerintem küzd ő önmagával, nem akar elveszíteni, de a kapcsolattól iszonyatosan fél. Számomra meg túl értékes ahhoz, hogy "feladjam". :)
2014. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Íme a példa arra, hogy a szerelem nem akarat kérdése. Becsüld meg ezt az érzést, mert ha viszonzásra talál, olyan csodálatos élményekben lesz részed, amit sosem felejtesz el.
2014. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!