Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rázzam le őket magamrol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le őket magamrol?

Figyelt kérdés
Szombaton volt a nővérem esküvője. Picit berúgtam... és lefeküdtem 3-om fiúval. (nem 1x-re) Én csak jol akartam érezni magam, és tényleg jó volt... de most itt irogatnak rám facen h talizzunk újra stb... az egyikőjük már a telcsi számomat is tudja valahonnan, és hivogat irogat. Egyikőjük sem tul jó pasi, nem is tudom h miért csináltam ilyen hülyeséget. Mindenkinek mondtam már h felejtsük el az egészet és ne irogassanak. Hogy rázzam le őket?

2014. ápr. 28. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
majd megtanulod hogy a teteidnek következményei vannak, iszogaccutána meg ide irogacc?
2014. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán tudsz élni... aztakva :D

Amúgy meg ilyenkor a kerekperec-megoldást javaslom. Mondd el őszintén, hogy mi történt, hogy berúgtál, és emiatt nagyon sürgősen szükséged lett némi fehérjebevitelre. És hogy ez nem jelentett semmit, és többet nem fog megtörténni. És legyenek szívesek, hagyjanak békén.

2014. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy offolok, de:

3 = három

3-om = háromom (wtf??)


Írd meg nekik, hogy szép és jó volt a hétvége, de te nem szeretnél semmi többet tőlük, hagyjanak békén. Ha ezek után is írogatnak, akkor meg ne foglalkozz velük, egyszer csak észre veszik magukat. FB-on le is tilthatnád őket.

2014. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most ide kiírtad és majd kapod a rengeteg privit!
2014. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok egy rosszindulatú ember, de azért nem sajnálnálak, ha kiderülne, hogy valamelyik teherbe is ejtett! :D
2014. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
am ha nagyon berúgsz, akk hány fiúval szoktál?
2014. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
.... nem eshetek teherbe, mert szedek tabit.
2014. ápr. 28. 12:44
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ja szóval hagytad mindhárom csávónak, hogy beléd menjen, mert te szedsz tabit? Hát akkor remélem, minimum az egyiktől elkaptál valamit...
2014. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szuper aids
2014. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dugjál velem is.Ígérem nem kereslek utána.Amúgy ne fürgyé' le!:)
2014. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!