Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le magamról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le magamról a csajt? Egyszerűen nem megy és kikészít mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos hát azvan hogy még a nyár elején a szomszédba új lakók költözött. Van nekik egy kb velem egykorú lányuk aztán megismerkedtünk stb és volt nálam egy buli ő is eljött és hát lefeküdtem vele. A részemről csak ilyen egyészakás kaland volt de ő nem hagyta annyiban.Azóta is folyamatosan zaklat figyel és nem hagy békén. Miután lefeküdtünk egymással és megmondtam neki hogy részemről csak enyi ne haragudjon... aztán 1 hét mulva arra ébredtem hogy össze voltak ragasztva a golyóim a combomhoz ragasztotta-.-.. aztán 2 nap mulva reggel meg kelek fel és hát ki feküdt melettem? hát ő ott feküdt és bámult úgy megilyedtem tőle... folyamatosan ott áll ablakban és figyel ha vhova elmek ő is megjelenik és úgy tesz mintha véletlenül találkoznánk elösször azt hittem hogy véletlen de mikor moziba mentem egy csajjal randin kiült a szomszéd széken hát ő.Innen már tudtam hogy nem véletlen... Azóta is multkor északa rajtakaptam hogy kutat a szekrényemben... Aztán már olyan is volt hogy kelek fel és kivár a konyhában szintén ő... Arról foggalmam sincs hogyan kerül be a házba mivel ablakokat ajtókat mind bezárom de vhogy mégisbejön. Már szóltam szüleinek de ők semiről nem tudnak hülyéne néznek. Szüleimmel lecseréltettem a zárat de semmi ugyan úgy bejött a szobámban. Zuhanyozok egyszer csak elrántja a függönyt és kérdi milegyen a vacsi? sztetek ez normális?:O és a végére hagytam a 2 legrosszabbat. Szüleim nemvoltak itthon mert 2esben elutaztak egyedül voltam és áthívtam pár haveromat aztán kiugrottunk boltba mire visszaértünk hát ott ált menyasszonyi ruhában rengeteg gyertya meg virág és a helyi pap is ot volt-.-..Tudjátok mit mondott? hogy végre hogy ittvagy szivem már csak rád vártunk mostmár összeházasodhatunk nah én itt lettem rosszul... Aztán a másik meg mostanában volt mikor ilyen nagy viharok voltak az egyik elkapott és megfáztam ö átjött és elkezdett ápolni hogy jobban leszek stb majd ő segít erre hát teletömött nyugtatókkal 3 napig voltam kiütve tőlük... Már kértem távoltartási végzést hát 10méternél közelebb nem jöhet ennyit itélt meg a bíróság de még mindig rettegek mert figyel kint áll hol ház elött hol ablakon bámul befele... Hogyan szabaduljak meg tőle véglegesen hogy békénhagyjon? segítsetek légyszives. Am 19 évesek vagyunk mindketen....
2010. aug. 31. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Írjál könyvet és járj pszichológushoz.
2010. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Elég lesz csak a pszichológus.
2010. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mr. Idegen ***** válasza:
100%
vegyél puskát, ajánlom az AK47-est vagy más gépkarabélyt
2010. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező!

Ahogy olvasom beszámolód, arra következtetésre jutok, hogy a lány elméje kis mértékben lehet, bomlott. Isten bocsássa meg nekem ezt a kijelentést, ha nem igaz. Talán az lehetett a kulcs az életedhez, mikor lefeküdtetek. Akkor a lány beleélte magát a kapcsolatba és lehet, csak "bosszút" akar állni, amiért "egyéjszakáscsajnak" használtad őt. Beszélj vele erről. Oszd meg vele, hogy nagyon sajnálod és ha meg lehetne változtatni, akkor nem így cselekedtél volna. Mondd el neki, hogy mennyire fárasztó néha a jelenléte (persze finoman fogalmazz).

Sok szerencsét a beszélgetéshez, legyen szép napod!

2010. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

aztán 1 hét mulva arra ébredtem hogy össze voltak ragasztva a golyóim a combomhoz ragasztotta


:D:D:D:D

2010. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Mr. Idegen ***** válasza:
vegyél fegyvert itt már csak az segít!
2010. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Timi: ) ***** válasza:
100%
Nekem ez a történet túl mese szerű",hogy már a helyi pap ott volt stb...és pont erről ne tudnának a szülei a lánynak? Azt írtad nem rég költöztek oda,és már a helyi papot is ismeri,meg menyasszonyi ruha,hm,érdekes történet,mintha egy Argentin sorozat lenne: O
2010. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Értem köszi a válaszokat és hát sztem sem 100as a csaj de megfogadom a tanácsodat és megpróbálok beszélni vele.


Jah és bocs a fogalmazási hibákért:D

az ott úgy akart lenni hogy összeragasztotta a golyóimat a combommal.... csak gyorsan írtam...

2010. aug. 31. 13:59
 9/19 A kérdező kommentje:
Hidd el timi hogy valós... Igen nemrég a nyár eljén azt tudom hogy a szülei vallásosakneki tehát jóhogy ismeri:P de még hogy én hogy meglepődtem mikor megláttam őket a házban... A szülei meg hát nemtudom ha erről beszéltem nekik azt mondták hogy csak beképzelem tehát lehet hogy tudják csak nemtudnak mit csinálnivele és inkább nem vesznek tudumást róla. Azt sem mondták meg miért költöztek ide szüleim átmentek hozzájuk bsezélgetni nagyon keveset tudtak meg róluk pedig vagy 4 órát voltak ott.Mégazt sem mondták meg hogy honnan költöztek ide.
2010. aug. 31. 14:03
 10/19 Mr. Idegen ***** válasza:
minimum egy stukkert vegyél
2010. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!