Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csinos, szép lányokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csinos, szép lányokon valóban csüngnek a pasik, sorban állnak értük, akkor akin nem, akiért nem, az csúnya?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne csúnya? Van olyan lány aki nagyon is szép, de visszahúzódó és nem teszi ki mindenét, emiatt annyira nem feltűnő. Szóval ez nem így van..
2014. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noydra ***** válasza:
Na most majd minden olyan csaj rondának fogja gondolni magát, akit nem fűznek legalább 10 egyszerre.:D
2014. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PearlDiver ***** válasza:

Nem. Nem az összes csinos, szép lányon csüngnek a pasik, csak azért gondolod ezt, mert sokkal feltűnőbb egy olyan lány, aki népszerű, esetleg könnyen befűzhető, és akit körülrajonganak a szépsége miatt, mint egy olyan, aki csendes, normális, nem ül fel a hülye csajozós dumáknak.

Nézd csak meg a Randiguru c. filmet, sokat tanulhatsz belőle.

2014. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fordítva van....
2014. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy olyan világi félreértés.... Szerencsére 20 évesen pont nem érint, de példaként itt van az ask.fm. Mostanában ahogy szétnéztem, a legnépszerűbb lányok inkább csak dugnivalók: kirakott dekoltázs, konditermes fotók, pucsítós képek. Igazából ha úgy vesszük, "megdolgoznak" a népszerűségért, látványosságot csinálnak magukból. :)) Ezzel szemben (minden tiszteletem az övék) még mindig rengeteg szép lány van, aki nem él ezekkel a hatásvadász "trükkökkel", a külsőségek mellett megpróbálnak belső értékeket is teremteni, gyakran sikerrel. Egy ilyen lánnyal kevés srác bír el, hisz nem tudnak vele beszélgetni se, ha minden "tehetsége" a srácnak a külsőségekben mutatkozik meg és azzal próbálja felszedni őt. A népszerűséghez szükség van egy mindenki számára érthető, valamennyire butácska, közvetlen, de inkább flegma, külsőleg megnyerő megjelenésre. Ha viszonyt a lány értelmi szintje magasabbra esne, mint amekkora elegendő volna a népszerű státuszhoz, kevesebben "csüngnek" körülötte, de ez szerintem inkább jelzi a minőséget, mint sem azt, hogy ő nem volna ettől közkedvelt.

Persze én most elkanyarodtam egy irányba, de ha konkrétabban kérdeztél volna, bizonyára tudnék konkrétabban válaszolni. :) 20/f

2014. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan ilyen buták az emberek, mint ahogy azt ez az oldal mutatja?
2014. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:

#6, ne csak a bután hangzó kérdéseket vedd figyelembe, hanem az értelmes válaszokat is, és átlagolj.

#5 nagyon jól megfogalmazta a lényeget.

2014. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!