Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több mint 5 éve az egyik legjobb barátom. Egyszer nagyon összevesztünk mert lett barátnője és ő konkrétan megtiltotta neki,hogy beszéljünk de aztán kapcsolat közben rájött,hogy hiányzik neki a társaságom. Az utóbbi egy évbe elég sokat találkoztunk sokszor aludtunk együtt.. de kb 2 hónapja ez egy picit több lett. ( Barátság extrákkal) és ha csak úgy sétálunk valahol megállít néha és megcsókol.

Tegnap este a szokásos hajnalig beszélgetős este volt és egyszerre megszólaltunk,hogy picit többet érzünk a másik iránt de én nem szeretném elveszteni a barátságát.. netán-talán ha tényleg összejönnénk és nem működne..

Ő 28 éves én pedig 22 vagyok.



2014. ápr. 28. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Túlpörgöd. Mindketten többet éreztek, szeretitek annyira a másikat, hogy tudjátok kezelni, ha a "több" nem megy.
2014. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nemed?
2014. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de annyira frusztráló.. lány vagyok
2014. ápr. 28. 22:31
 4/9 Zkocka válasza:
Hátha csak úgy sétálás közben lecsókol akkor nyugodtan vágjatok bele mint szabó a ruhába
2014. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Holnap találkozok vele és elvileg megbeszéljük.

2014. ápr. 28. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem kb ugyanígy történt csak fiú vagyok és 2 évvel fiatalabb. Mi összejöttünk és minden jól működik már 2 éve.
2014. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Mi is barátok voltunk évekig, neki volt barátja aki eltiltotta tőlem. Aztán újra barátkoztunk. Aztán lehetőség nyílt hogy még többet találkozzunk, akkor közelebb kerültünk egymáshoz. Csomószor meggondolta magát egy hónap alatt amíg végre összejöttünk. Szerelmesek nem vagyunk de jobbnak tartjuk a kapcsolatunk bárki másénál. Érdemes belevágnod.

2014. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi lett végül ?
2014. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi. Nem beszéltünk. Halogatja sajna de ennek ellenére folyton találkozni szeretne. Nem értem már tényleg nem.
2014. máj. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!