Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell a nőknek? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a nőknek? Milyen férfira vágynak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

3 dolog egy szóban: harcos.

A szíve, az esze, és a testi ereje is legyen a helyén.

Sportolók és fizikai munkát végzők között nagyon sok ilyennel találkoztam már.

2014. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a legfontosabb, hogy szórakoztassa el őket. fontos még az, hogy tisztelje, legyen hűséges hozzá, bókoljon néha, ha rossz kedve van vidítsa fel. nekem ezek a legfontosabbak.
2014. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Így van, kedves első
2014. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

183-185cm magasság,átlag testalkat,ne legyen kigyúrt,de a válla ne legyen kisebb,mint az enyém

önálló,nem link alak

szép mosoly

rövid tüsi haj

ne kopaszodjon!

normálisan öltözködjön

hasonló érdeklődési kör,nyugodt körülmények

független

humoros

házias

2014. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja és tudjon nőként bánni velem...magától lepjen meg néha valami aprósággal...egy közös mozi miatt ne érezze úgy, hogy a fogát húzzák
2014. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4#, ezen nevetnem kellett. főleg a tüsihajon.


én ezeket szeretem látni:

érdeklődés irántam, lelkesedés valami ügy vagy hobbi vagy a munkája iránt, aktivitás, és valamiféle tartás, erő.


az összhatást rontja, ha valaki kövér. az is, ha alacsony. vagy ha szarul öltözködik. vagy ha magas a hangja, stb. de ha a fentiek stimmelnek, akkor nem biztos, hogy a megjelenés kizáró tényező.

2014. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ti mit tudtok nyújtani a férfinak?
2014. ápr. 29. 13:29
 8/11 anonim ***** válasza:
4%

Jó kérdés, van egy ilyen című film is... ...aki nem látta érdemes megnéznie...


A nőknek nincsen elképzelésük semmiről, sok esetben fogalmuk sincsen mikor mit akarnak... :-) ...amelyik meg tudja, az 3 dolgot akar egy szóban: PÉNZ... :-)


Ha van pénze, akkor biztonságot is kap, aztán már csak arra kell várnia, hogy megdögölj és övé legyen minden...


Cserébe ne várj semmit, csak elvárásaik vannak, najó néhánynak van egy csöpp esze is, de ritka... :-)

2014. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok.

Igyekszem ugyanazt nyújtani, amit én is elvárok.

2014. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én játékosságot szeretek nyújtani. az ágyban és az asztal mellett.

6#

2014. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!