Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két lány kiröhögött. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány kiröhögött. Miért?

Figyelt kérdés
Pedig semmi különös nincs rajtam. Egy átlagos fiatal srác vagyok,az öltözetem is olyan mint a mostani többi fiúkon,a hajam oldalt rövidebb,felül hosszabb. A menésem is normális lenne szerintem. Mégis ahogy mentem volna járdán,két lány ott volt a járda mellett (am szép lányok voltak)és mikor elmentem mellettük,túlhaladtam egymásra néztek és röhögtek egyet. Lányok! Miért röhögtek? És akkor minden lány kiröhög csak nem mindet veszem észre?

2014. ápr. 29. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos az oldalt rövid, felül hosszabb hajadon.
2014. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy, csak amikor feléjük mentél, észrevettek, és összesúgtak hogy milyen jó lenne ha együtt leszopnának. Aztán amikor elmentél mellettük már nem bírták röhögés nélkül
2014. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: a fefiak 50%-anak ilyen a haja,most ez a divat.

amúgy:irjatok már kort és nemet.

2014. ápr. 29. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy a férfiak 50%-a ilyen divatot követ. Nagyon b*zis.
2014. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem minden esetbe rosszat jelent a barátnőimmel mi is jártunk már így nekem nagyon bejött a srác aki éppen jött az utcán, és ahogy rá néztem a barátnőmre nem bírtam nevetés nélkül. 16/L
2014. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia:)szóval lehet hogy nem neked szólt csak így jött ki:)ezen ne parázz:)
2014. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!