Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belemenne ilyesmib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenne ilyesmibe egy jóképű, normális fiú?

Figyelt kérdés
Már évek óta tetszik nekem egy fiú,régebben ez kölcsönös volt de azóta történt egykét dolog, barátnője is lett stb. Nemrég szétment a barátnőjével és egyszer mikor telefonon beszéltünk megkérdezte, hogy mi lenne ha lefeküdnénk. Én azonnal visszautasítottam, eléggé elszomorított hogy csak arra kellenék neki, aztán mondta hogy csak viccelt vele. De azóta nem megy ki a fejemből, hogy mi lenne ha...Szerintetek ha odaállítanék és komolyan megkérdezném tőle ugyanezt, belemenne? Tudom eléggé riba.ncosan hangzik, de úgy vagyok vele már hogy normális kapcsolat úgysem lehet belőle mivel messze lakunk egymástól, szexelni meg mindenki szeret.
2014. ápr. 29. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
tipikus pasi trükk hogy csa kviccelt. a a f aszt viccelt wazze. poénba ültetett vágy ez. meg akar toszni és ott hagy. belemész, ha megérdemled jussodat.
2014. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor vagy riban*cos ha nem tudod ezt magadban rendezni, s idegenekkel akarod meg beszélni :)
2014. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megjósolható hogy bele fogsz zúgni és ügyeskedni hogy próbaljátok meg a kapcsolatot..
2014. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis esélyt látok rá, hogy ne menne bele. De hogy mi lesz a továbbiakban, az eléggé kérdéses. Szerintem ha élvezni fogod akkor többet is akarsz majd, amiben szintén benne lesz ha ő is élvezi. Talán így még egymásba is szerethettek... de az is lehet, hogy valamelyikőtök megunja. Ezt akkor mindenképpen beszéljétek meg ha folytatódna a dolog, hogy ne legyen sértődés belőle.
2014. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noydra ***** válasza:
43%
Néhány csaj tényleg nagyon egyszerű ugye.:D
2014. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!