Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen a bolygón miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen a bolygón miért nincs egy olyan pasi se aki normális ÉS jóképű?

Figyelt kérdés

Miért van veletek mindig valami defekt? Nem azt mondom hogy tökéletes ember kéne, de miért kell valamivel mindig elrontani mindent ami lehet volna?


(A jóképű- persze relatív)


2011. ápr. 5. 12:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Biztos vannak normálisak csak nem szólitunk le mindenkit.Na meg lehet veled nem normális de másnak meg tökéletes.Pl. a kollégám férje számára tökéletes, sose veszekednek és mindennben egyetértenek,meg tudnak beszélni, viszont nekem nem tetszik, szóval nekem már nem lenne tökéletes és talán unalmas is lenne.Nehéz megtalálni a megfelelő embert akivel együtt tud élni az ember és el tudja viselni a dolgait illetve tud alkalmazkodni.Vagyis vagy megelégszel azzal ami van, vagy tovább keresgélsz és reménykedsz h. jobbat fogsz találni.
2011. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 almighty77 ***** válasza:
100%

nem szabad általánosítani, egyik nem részéről sem, és miből gondolod hogy nem te rontottál el valamit? nem pálcatörésként irtam amit irtam, csak egy másik szemszögből. egyébként megsugom hogy vannak rendes pasik is.(mint pl én:))) ) hogy hol találod? na az jó kérdés. :) nem mondhatnám hogy én jóképü vagyok de a barátnőm szerint szép kék a szemem( imádja hogy macisan nézek ki 177cm 90 kg), és normális vagyok. magamért szeret. és ha gond van megbeszéljük.


34F

2011. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

ez most olyan, mintha azt kérdezném, hogy "ezen a bolygón miért nincs egy olyan lány se aki normális ÉS szép?"


Vannak normálisak is, meg szépek is, mindkét nemből, csak lehet, hogy a normálisabbakra nehezebb ráakadni, mivel pl. csendesebbek, nem magamutogatók.

21/F

2011. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Jó de az lehet, hogy állomvilágban élsz.Az a defekt az pontosabban mi, mondjál pár példát.Mondjuk jóképü de nem humoros, vagy nem tud táncolni...mert ha ilyenek zavarnak akkor gondolj arra, hogy te se vagy tökeletes és addig válogatsz amig beválogatsz.
2011. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van defektje. Ha tökéletes lennék, nem születtem volna Földre. :)

A "hibát" magadban keresd.

Te is!

:D

2011. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Nővéremnek is pontosan ez a baja... Neki olyan férfi kell aki okos, humoros, jól keres, jóképű, szépek a fogai, a körmei, jól öltözködik, poénkodni is tudjon, de ne állandóan, de ha a helyzet úgy kívánja akkor legyen komoly, szeresse ugyan azokat a dolgokat mint ő... és még sorolhatnám folyamatosan, estig is :) Sajnos nem csak a külső számít... Nekem olyan barátaim voltak, akikben mind volt valami szépséghiba.... picivel nagyobb has, alacsony, picivel jóval nagyobb has, a mostanival csak az a bajom, hogy nem szeret öltözködni :) De akkor sem a külső számít és most sem, mert ha nem nézem a külsejüket, akkor mind arany emberek voltak :)


21L


Sajnos nem tudok épkézláb magyarázattal szolgálni... valszeg még nem találtál olyan embert akivel kibírnád több ideig :) majd akad ^^

2011. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Amúgy mi történ Veled, mesélj kicsit, legalább kiírod magadból!

:D

előző voltam.

2011. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
"a normálisabbakra nehezebb ráakadni, mivel pl. csendesebbek, nem magamutogatók. " teljesen egyetértek.Én is ilyen vagyok.De hát a világnak más kell kérem szépen.
2011. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a hiba benned van.


roszz helyen keresgélsz, rosszul választasz és/vagy irreálisok az elvárásaid.

2011. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 almighty77 ***** válasza:
vagy próbáld meg társkeresőn, ahol megtudod irásban fogalmazni kit is keresel, nem mondom hogy tuti siker, de a netes ismerkedés egy erős kiindulópont is lehet akár. de te is rákereshetsz társkereső oldalakon megadva a keresőbe a kivánt paramétereket. de még ekkor sem biztos hogy tetszeni fog az illető, mert minden akkor dől el mikor igazából találkoztok, akkor kezd majd letisztulni minden.
2011. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!