Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony lányok azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányok azért akarnak magas pasival járni, mert zavarja őket az alacsonyáguk és így akarják megmutatni a világnak hogy törpeségük ellenére tudnak magas hapsit fogni?

Figyelt kérdés
Gondolom itt a 20-30 centis különbségre. Szerintem röhejesen néznek ki. Kis törpék és a magas hapsikat akarják.
2014. ápr. 30. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem, szimplán ez tetszik. Valahogy igy érzem magam biztonságban. Nekem az a fura ha egy magasak ha meg a nö magasabb nekem az nevetséges. Szerencsére nem vagyunk egyformák, baj lenne ha ugy lenne akkor mondjuk egy alacsony vagy egy magas pasinak sem lenne párja.... Egyébként a férjemet taszitják a magas nök.. AZt mondja azért mert mindenük angy, kezük lábuk. Ö szeret ugymond a hóna alá scapni, egy nö ne legyen akkor mint ö egy nö legyen törékeny és kisebb mint egy férfi.
2014. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy szerinted röhejesen nézünk ki. Én 164 cm vagyok, párom 195. Nem a magassága miatt szerettem bele. Igen, nagyon jó, hogy egy nagy mackó én meg egy játékbaba vagyok neki. Szeretem kívül-belül több, mint 3 éve és a magasságnak semmi köze ehhez. Az nem gáz, ha a lány magasabb 10 centivel?? A szerelmet nem magasságban kell mérni... Párom előtt 2 velem egymagas fiú tetszett, olyan bunkón bántak vele, hogy az hihetetlen...
2014. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*velem
2014. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretik a kényelmet az biztos. Nekem is furcsa hogy embereknek ennyire nem számít néha ez a szemet bántó különbség. Jó persze a külsőségek kevésbé fontosak, mint a belső értékek, de akkor is megbotránkoztató tud lenni a látványuk. Akkor a magas lányok meg jöjjenek össze alacsony pasikkal? Talán túl konzervatív vagyok, de az ellentétek ebben az esetben nálam nem vonzzák egymást.
2014. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
pfffffffffffffffff
2014. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ezmi?xd...nem én 157cm vagyok és azért tetszenek a magasabb pasik, mert férfiasabbak, úgy érzem képesek lennének megvédeni...te is egy ilyen tipikus besavanyodott utálom a világot ember lehetsz :)
2014. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát tényleg utálnám a világot, ha csak olyan nők lennének benne mint te, de hál istennek nem így van. Én utálom az ilyen túl magabiztos, beképzelt törpéket mint te, akik azt hiszik bárkit megszerezhetnek maguknak. :)
2014. jún. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha védelemre szorulsz, tanulj meg verekedni! Ki akarná magát veled égetni aki egy-két fejjel is magasabb nálad? Csak a hülyék.
2014. jún. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A magasságáról az ember nem tehet, most azért, mert valaki alacsony, legyen önbizalomhiányos, kis szürke egér? Ha elfogadtad önmagad, miért ne lehetne öntudatod a magasságod ellenére? Semmivel nem kevesebb egy 160 centis ember, mint egy 180. Ha valaki ezért rosszindulatú a másikkal, mert az egy kis törpe, az sürgősen gondolja már át az emberekhez való viszonyát.
2014. jún. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!