Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért koptatják le a...

A lányok miért koptatják le a tök átlagos kinézetű fiúkat is, de miért nem akarnak alacsony fiúval járni, miért ennyire fontos a magasság, még egy alacsony lánynak is magas fiú kell?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert a szépség abszolút és mindenkinek nagyjából ugyanaz jön be.
2014. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Hát ilyen nincs....mi van ma? Magas vékony fiús nap?
2014. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Majd ha alacsony pasikkal akarok járni akkor elmegyek apraja falvába és azok cukibbak mint az itt kérdezősködő alacsony fiúk.
2014. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Mert nem kell olyan, aki az én mércém szerint csak átlagos szintet üt meg.
2014. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hogy akik ilyen kérdéseket feltesznek hol élnek? Én Magyarországon és amikor megyek az utcán..bármelyik városban...átlagos embereket látok...jó látok néha nagyon full párocskát is, de ha végigmegyek a főutcán átlag pasikat látok átlag lányokkal.....ahol ti éltek ott minden pasi 195-210 cm full kigyúrt extra jóképű? Most komolyan ti járkáltok utcán? voltatok már szórakozóhelyen és megnéztétek milyen emberek vannak ott? Ajánlom menjetek el egyszer és meglepődtök....persze nem tudom hol éltek és lehet már a belépés is minimum 195 cm-ez van kötve....a buszra/villamosra se lehet felszállni aki nem üti ezt a szintet...ébresztő jó ember!!! Nyisd ki a szemed...üljél le az utcán és nézd a párokat...én még olyat is látok sokszor hogy a csaj a magasabb..sok egymagas pár is van és persze a klasszik..pl csávó fél fejjel magasabb..csaj pasi válláig ér meg van olyan is hogy a mellkasa közepéig..minden játszik öcsém..ne stresszelj nem tesz jót az egészségnek..ha meg tini vagy még nyugi kinövöd ezt a hülyeséget majd...:-D
2014. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Haver hát hogy néz már ki a csajod magasabb nálad?
2014. márc. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor magasabbak a barátnőim, mint én. 165 centi vagyok és 166-172 centiig voltak barátnőim már, akik magasabbak voltak. Engem nem érdekel, mekkora a lány, legyen szimpatikus, vonzódjak hozzá, ő is vonzódjon hozzám és máris szerelem, ott meg már tökmindegy. 24F
2014. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sok lánynál egy 170 alatti pasinak semmi esélye sincs, 170-175 között is csak egy fokkal jobbak az esélyei. A lányok nagy része a 180-185 közötti férfiakat preferálja egy felmérés szerint. Persze nem csak a magasság számít. És sok lánynak annyi is elég hogy egy 5 centivel legyen magasabb a párja és kész. Én egyébként elég sokat járok az utcán, és magas lány-alacsony fiú párost nem igen láttam még :S Általában mindenhol a nő az alacsonyabb, haveri társaságban is így van. Hallottam is olyat, hogy egy férfi 175 alatt nem férfi. Hálát adok az égnek hogy 185 centi vagyok :)
2014. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálam hiába kopogtat egy alacsony lány, legfeljebb haverok lehetünk. Igényeim nekem is lennének, de az élet nem habostorta...
2014. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akikbe bele van égve az, hogy nála magasabb, izmosabb pasi kell, mert ugye az majd "megvédi". Na az ilyen nő alapból felejtős, mert ez elég buta elvárás, hogy a férfi majd megvédi. Védje meg magát!
2016. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!