Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja ilyenkor a férfiaknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja ilyenkor a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2 éve tapad rám. Megpróbáltam összejœnni vele, nem ment. Próbáltam lerázni, azt sem akarta.


Sokáig nem hallottam róla, de megint keres. Éreztette azt, hogy fontos vagyok, de amikor meg néha keresem, nem ért rá visszairni az emailre, csak 3 nap múlva. Miért?


2014. ápr. 30. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Kifogsz egy hülyét, és már rögtön "Mi baja ilyenkor a férfiaknak?"?

Nem tudja mit akar, lehet csak talonban tart.

2014. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy át akar verni, soha nem próbálta meg, csak valamiért ragaszkodik, amikor meg kölcsönössé akarom tenni, távolságtartóvá válik. Nem értem. Már eldönthette volna ennyi idø alatt.
2014. ápr. 30. 17:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem általánosításként írtam. Azért írtam tsz- ban, hátha ők elárulják, hogy miért van ez.
2014. ápr. 30. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Márpedig ezt csak a konkrét személy tudhatja.
2014. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!