Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan éreztétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan éreztétek magatokat ilyenkor, ha volt egyátalán ilyen esetben részetek? (a kérdés férfiaknak szól! )

Figyelt kérdés

Kiszemeltem magamnak egy lányt, aki egy boltban dolgozik és odamentem hozzá, de rosszul sült el. Szerény lánynak tűnt, vettem a bátorságot és leszólítottam, de nem bunkón, hanem normálisan, közben még mosolyogtam is egy kicsit, ő pedig bunkó módon így szólt: Jaj, már megint, én itt dolgozom, nem érek rá ilyenekre! Megfordult és elment


22/F


2012. nov. 6. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Boltban van pár idegbajos dolgozó,szakmai ártalom ez is néhányuknál :D
2012. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igy van,sok lány nem szereti,ha munka közben zaklatják ismerkedéssel,mert nem azért van ott,hanem muszályból.És ki tudja milyen idegállapotban ment dolgozni.
2012. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Rossz a technikád. A mai lányok a férfias férfiakat szeretik. Legközelebb menj oda hozzá kb. 1 méterre, majd mosolyogj rá, és úgy rúgd állon, hogy a mosolyod legyen az utolsó amit a kómába esés előtt látott, aztán ha fel kelt a kómából már a tiéd.
2012. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TOMAtm ***** válasza:

lehet már volt pár idióta aki megtalálta.

pláne mert tippem szerint egy jó csajt szólítottál le,aki napi szinten inzultálva van.plussz a hétvégék.

a másik dolog meg:jobb neked így.mit gondolsz milyen IQ light margarin agyú csaj lehet aki jól néz ki mégis egy retkes boltban árufeltöltő(má bocs aki ezt csinálja,mert valakinek ezt is kell).

2012. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki kellet volna kérned a panaszkönyvet! Az eladó még akkor sem lehet bunkó ha a vevő beton paraszt vele. Amúgy velem is volt már ilyen. Én is biztosra mentem. Ahol lakom egyik kisboltban dolgozik (dolgozott) egy állati jó nő. Bementem, vettem egy cigit, kimentem, majd visszamentem és elkértem a számát. Nagyon aranyosa kosarazott ki, full nem is éreztem magam beégve, pedig kívülről nézve nagyon gáz lehetett. Kb fél évig, amíg ki nem rúgták, addig nem mentem abba a boltba.


22/F

2012. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "leszólítottam"? Mit jelent? Annyira nem lehetsz amatőr, hogy rögtön az első alkalommal ajánlatot teszel egy csajnak! Vagy mit jelent ez a "leszólítani"?

Olvasd el a Kis hercegben a rókás részt bakker...

2012. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tudni kellene mit mondtál?


Mert ha


"leszopnál 10 e ért?" kérdés ment arra jó hogy


"Jaj, már megint, én itt dolgozom, nem érek rá ilyenekre!" válasz jött.

2012. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!