Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Komolyan vannak olyan lányok/fiúk/férfiak/nők, akik ezen az oldalon akarnak ismerkedni? Ne már. Ennyire el vannak keseredve az emberek? Vagy kényelmesebb, mint személyesen odamenni valakihez és úgy ismerkedni? Ez azért elég gáz, nem? Csak én gondolom így?

2014. ápr. 30. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Igen.

Igen.

Igen.

Igen.

Nem.


5 találat a 6-ból. Szép volt, Watson!

2014. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Téged az ne zavarjon, hogy más mit csinál. Engem sem érdekel. :)
2014. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz mert itt nem vág pofon mikor megkérdezem szereted-e ha elkenik az ondót az arcodon.
2014. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha rádirna egy neked tetszö szemėly, gondolom te sem utasitanád vissza, csakmert a gyakorin vagytok...
2014. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok elkeseredve de nem merek odamenni a nőkhöz. Mert úgyis elküldenek.
2014. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De az, hogy személyesen menj oda valakihez ismerkedni már nem divat?

5-ös, ha élőben elküldenek a csajok, akkor neten nem fognak? Egyszer úgy is képet kell cserélni, vagy nem így működik?

2014. ápr. 30. 19:13
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak a legvégső esetben vetemednék ilyesmire,de talán még akkor sem.Azért vagyok ember,hogy legyen önbecsülésem.Azért annyira tartom még magam értékes embernek,hogy meg merjek szólítani valakit.Emellett nem virtuális világban élek,hanem valódiban,itt és most kell talpraesettnek lennem.Szóval igazat adok neked.
2014. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

4-es

A külső nem minden. És többre becsülöm azt, ha személyesen szólítanak meg, nem neten..

2014. ápr. 30. 19:19
 9/18 anonim ***** válasza:
Persze kérdező, de ha meg leszólítanálak és nem kell hogy ronda legyek, de valamiért nem jövökbe neked, esélyt sem adnál egy fagyira...
2014. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés! Nem is az, hogy neten ismerkedik, mert tegye. DE ITT? Tele van a net fényképes! társkereső meg sok egyéb erre szakosodott oldalakkal. Itt meg úgyis az az első kérés, hogy "kűggyéé képeeet"!

Szóval ez az a hely a neten, ahol utoljára ismerkednék.


U.I. Lányok írjatok! 23/F

2014. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!