Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma nagyon nėzett egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nagyon nėzett egy 30 ėv körüli nö, ahogy ment vissza is nėzett rám. Nem mertem megszolitani. Az utcánkban lakik. Holnap megszolitsam? 16f

Figyelt kérdés
Nagyon fėlek, de mindig bámul.... szerintem tetszem neki.

2014. ápr. 30. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
mond neki:csókolom néni!!
2014. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.De most miėrt kell gunyolodni?
2014. ápr. 30. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért tetszenél neki? Hogy nézel ki?
2014. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bocs ,de ez jutott eszembe először........


kérdezz tőle valami utcát és ne értsd meg könnyen merre van

közben dicsérd meg milyen jól néz ki,mond 25 évesnek,csodálkozz ha több ilyesmik

2014. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3.Szerintem jol nėzek ki...


4.Köszi!:)

2014. ápr. 30. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen! Mit veszíthetsz? Max a szüzességedet, de ahhoz meg nem ragaszkodsz - szerintem. Ha leszólítottad, és "véletlen" hozzádér, vagy elkezd vihogni, akkor kellesz neki. DE! Ha férje van, akkor kerüld el nagy ívben!
2014. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

uram atyám...

szerintem nem eset le a nőnek, hogy te hány éves vagy!

nem akarok azzal jönni, amit mindenki amúgy is tud, szóval ha kérdezi, akkor mondd magad minimum 25nek!

2014. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!