Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hónapja vagyok együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja vagyok együtt egy lánnyal, aki hirtelen szakitott mit javasoltok? (lent)

Figyelt kérdés
Ő az a lány akit először megláttam és azt mondtam,h vele akarom leélni az életem...de 10 évvel fiatalabb nálam így alap járaton nemis tudtam eléggé komolyan venni soha mert mindig az volt a szemem előtt,hogy ugyis rám un.... tehát nem adtam bele 100 at soha a kapcsolatunkba ez miatt... pár napja csak veszekszünk és ma dobott de állítólag szeret még csak felsorolt több dolgot pl,h bármit mond az sosem változik csak igérgetek stb és azt mondta,h gondolkodia kell és egy ideig ne lássuk egymást de a kapcsolatot tartani akarja. én persze a büszkeségem elővéve beszéltem vele de... ugyérzem hiba volt és meg kell alázkodni néha annak akit szeretünk nem?
2014. ápr. 30. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Te jó Isten, hány éves az a kislány? Mert amit és ahogyan írsz, az alapján nem tűnsz 16-nál többnek.
2014. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem adtál bele a kapcsolatba 100%ot???!!! Akkor ez van. Mit javaslunk? Semmit sem, személy szerint. Felmelegítve csak a töltött kápi a jó.

Hogyha akkor nem tudtál normálisan bánni a nővel, úgy ahogy megérdemli, csak van amíg van alapon akkor igyad a levét.

2014. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talált mást.End of story.
2014. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miért is vártam ezeknél a válaszoknál többet?:D magyarországon vagyunk:D
2014. ápr. 30. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!