Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónapja heti 5 alkalommal...

3 hónapja heti 5 alkalommal edzek. Creator kapszulákból beszedtem már 2 dobozzal, most kezdtem a 3. dobozt. Most vagyok 87kg környékén,100kg-ig mennék. Milyen tömegnövelőt javasoltok, amit esetleg lehet Creatorral együtt szedni, vagy külön is!?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Arról hallottál már, h kell pihit is tartani, nem raklapostól szedni azt a szart?

Ha meg veszel tömegnövelőt az úgy van összeállítva, h jó legyen.

Egyébként én azt olvastam, h a creator egy kalap hoki.

2013. aug. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

A creator a leggazdaságtalanabb kapszulás cucc. Nézd meg, hogy abban is csak sima monohidrát van, de csak 1g két kapszulában és 100mg egyéb, ami semmit nem ér. Na most egy doboz a 120g kreatin monohidrátot tartalmaz, amit megveszel 4 ezerért. Ennyiért pont 1kg kreatin monohidrát port kapnál. ezen kell elgondolkodni! :)


A másik: nem kellene heti 5 edzés, mert így nem tudsz eléggé regenerálódni, naturálban elég lenne 3-4 edzés is.


A harmadik: legfontosabb a tömegnövelő étrend, anélkül nem sokra mész tömegnövelővel sem, tehát:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Edzés után pedig mehet egy jó tömegnövelő, pl aminek a fehérjetartalma 30% körül van vagy nagyobb, pl MHN gainer, jumbo prof, volumass 35, brutal gainer.

De még inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, vitargo-t, carbo x, carb-F, stb.

Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. Máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.

2013. aug. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tap bela ***** válasza:
Maágról a creatinról ha kicsit többen olvasnál nem lenne rossz. Akkor lehet, hogy a tor a kukában landolna.
2013. aug. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tömegnövelőből kreatin kúrát tartani elég necces meg drága is
2013. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tap bela ***** válasza:

nem vagyok biolófiai prof, és nem kérkedek tudományos fokozatokkal sem.


Az Európai Élelmiszer- és Táplálkozástudományi Intézet tudományos információs szolgálata. 14. évfolyam, 2008 július 28.,


már akkor is megírták....

[link]

2013. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!