Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátunk, hogyan változna meg a véleménye?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb baráti társaság tagjai vagyunk. Eleinte minden rendben ment, majd jöttek a szerelmek és mindenkinek lett pasija/nője, csak neki nem. Mivel mindenkinek a párja lett a fontosabb, ezért kívülállónak érzi magát, és saját magát távolítja el tőlünk (persze szerinte mindennek mi vagyunk az oka, mert a párjaink fontosabbak). Hiába magyarázzuk neki, hogy ő is fontos, nem hisz nekünk.
2009. dec. 25. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Van egy baráti társaságom, melyben mindenkinek lett barátja/barátnője, nekem pedig nincs senkim, mert most rengeteg elfoglaltságom van. Nem akarok senkit, pedig összejöhetnék gyorsan akárkivel, de valahogy nincs kedvem. A barátaim azt hiszik, hogy direkt távolodom el tőlük, mert zavar, hogy nekik van valakijük, pedig ez nem így van, de ők nyilván velük vannak elfoglalva, nekem meg más programom van általában. Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha valamivel lekötné magát. Egyébként miért nem akar ismerkedni senkivel?

18L

2009. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a farok mindkét végét, csóváltam már, ezt a viselkedést az irígysége szüli a ti boldogságotok iránt, vagy megtanul ezzel együtt élni, vagy sajnos itt a vége a dolognak, ti meg próbáljátok nem előtte nyalni egymást.
2009. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!