Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány osztálytársam kiránduláso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány osztálytársam kirándulásokon stb. hozzám bújogat. Mit jelenthet? Már azon kívül h tetszem neki mint pasi.

Figyelt kérdés

Kicsit pontosabban.

Osztálykiránduláson tábortűz körül szorosan mellém ült, comb váll összeért. Sötétben tóparton stégen hozzám bújt. Máskor mondvacsinált indokkal (fél), nekem dől, karomat, vállamat megfogja.

Suliban lábát néha ölembe teszi. (Kicsi a hely..^^)

Mindez nem rendszeres.

Amúgy ismer, beszélgettünk nem keveset. Eddig egyikünk se akart semmi komolyat a másiktól. Erről senki soha nem beszélt, de tény.

Namost, ha egyszer megsimogatnám modjuk a hátát, combját az durva lenne?

Csak mert eddig nem csináltam ilyet, nehogy félreértse. De hogy esne neki?

Élvezné?


2009. dec. 25. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Én inkább arcon puszilnám, ahogy arra reagál, abból már sok minden látszana.
2009. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

viszonozd a bújást (:

utána puszi...stb.

2009. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Biztos fázik!


Komolyra fordítva a szót, először is STOP. Azt írod,hogy egyikőtök sem akar semmit, akkor minek fognád meg a combját?

Helyből két dologra gondolok: Ha le akarsz vele feküdni,akkor szerintem sima ügy, mármint az ő részéről, de számolj a következményekkel. Én egy osztálytársnőmmel lefeküdtem osztálykiránduláson, és utána csak azért tudott jó maradni a kapcsoltunk,mert elötte sem voltunk a legjobb barátok,utána sem.

Másik eshetőség, kialakul köztetek valami, és akkor lehet egy kapcsolatra is építeni, bár én ilyen lányra, aki ennyire kelteti magát nem alapoznék,de akármilyen párkapcsolat csak tapasztalatokkal tud ellátni lelki,és testi szempontból is,szerintem. (de nálam a szerelem az első)

2009. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
eéőző válaszolónak igaza volt. De szerintem ez nem ebbe a kategóriába tartózik.
2009. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat.

Igazából nem szeretnék lefeküdni vele (kicsit más az értékrendem mint, hogy akárkivel akármikor ágybabújjak),

de ez tényleg ez a szint? Lenne rá lehetőségem?

Csak mert járni sem szeretnék vele, de gondoltam hogy ettől még valahogy viszonozhatnám a közeledését,

Amíg nem szexelünk (márpedig azt én nem engedném) sztem ez nem lenne gond ilyen ritka szitukban.


Jah és a kérdés épp ebbe a kategóriába tartozik.


Várok még válaszokat, az értelmeseket mindet felpontozom.

2009. dec. 26. 04:44
 6/6 anonim válasza:

én írtam a "fázik"-os hozzászólást.


Örömmel hallom,hogy nem olyan az értékrended,hogy akárkivel ágybabújjál. Becsülendő, elméletben én is így vélekedem ezekről a dolgokról.

Ha viszont nem szeretnél vele semmi komolyat,akkor meg szerintem zárkózz el attól is,hogy akármilyenféleképpen viszonozz bármit is. Ezek szexuális utalások,amiket tesz. És nagyon jól tudnak esni az ember lelkének is ezek,viszont nem szabad,hogy a testi dolgok alakítsák ki a lelki vonzalmat. (Legalábbis szerintem, mert abból jó nem sülhet ki)

Ha egy lány megfog (mármint lelkileg,érzelmileg),akkor utána a legjobb,ha kialakul a testi vonzalom is, és nem fordítva.

Ha jóban vagytok, még egy picit vonzódtok is egymáshoz,és egyikőtöknek sincs kapcsolata, viszont egy picit is el tudod vele képzelni,hogy együtt legyetek,akkor viszont nem feltétlen kell elzárkózni,de szerintem ha akármit is viszonzol felé,akkor az már valamilyen irányba mutatni fog. (sex,kapcsolat - ezekkel számolni kell)

2009. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!