Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Help mi please

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Help mi please

Figyelt kérdés

MA buli van és kéne eg ypasi de csak csokolozásra meg iylenkere de eg yhelyes pasi!Hogy csinbáljam nyomuljak vgay egszerüen csak legeyek és várjak?am l 17

és még eg ykérdés smárolásnal az saját nyelvemet is kell mozgatni:?


2009. dec. 25. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
:D 17 éves vagy? Ha csak csókra kell, az tök sima ügy. Szépen mosolyogsz valakire, szemezel a kiszemelttel, majd hagyod, hogy megcsókoljon. Csak olyan csávót nézz, aki tetszik, ezek szerint valami jópasit. :) Én is azokat szeretem. Igen, neked is kell mozgatnod a nyelved csók közben, meg vannak még egyéb dolgok, amik beletartoznak a csók fogalmába, de ezt ma még nem hiszem, hogy meg kell neked tanítani. :) Majd az élet...
2009. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Először is beszélj magyarul, te kis hülye. Aztán tanulj meg írni.

Másodszor..a te fajtádnak elég kicsit lengébben öltözni, hagyd,hogy fizessen a pasi 1-2 italt, aztán vihet is..ha mákja van, meg is dughat. Aztán remélem elkapsz valamit, hogy észhez térj.

2009. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

: hát öszi nem éppen igy gondoltam de azért köszii...

elsönek köszike nagyon..:)

2009. dec. 25. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!