Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar semelyik szerencsétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar semelyik szerencsétlen ember lelépni innen?

Figyelt kérdés

Èn ezazt érzem, hogy el kell húznom innen, különben végem van, itt ragadok örökre.

Jól fontolja meg mindenki, mert ez az oldal TÈNYLEG függővé tesz!!!!

18F


2014. máj. 1. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
ha hagyod, hogy függővé tegyen. majd kiégsz
2014. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó volt itt lenni, kicsit feltöltődtem, de ezt se szabad tulzasba vinni!
2014. máj. 1. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
nem is kell, járj el a haverokkal
2014. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igaz Csefy, majd az lesz.lefoglalom magamat massal.

Üdv:Pet

2014. máj. 1. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:
:)
2014. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, az oldal látogatóinak a háromnegyede függő :)

Ha a tanulás helyett is ezen az oldalon lógsz, az már durva, de ha csak a szabadidődet töltöd ezzel, az nem olyan durva, viszont az se túl hasznos.

Próbáld meg a kettőt kombinálni, azért erről az oldalról is lehet sokat tanulni, csak a megfelelő kategóriát kell megkeresni. Úgyhogy azt tanácsolom: hagyd el ezt a kategóriát, gyorsan.

2014. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mindig visszatevedek vhogy ide.
2014. máj. 1. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:

:D

Azért kíváncsi lennék egy GYIK gyűlésre, és hát nem gépen keresztül..kíváncsi vagyok a nagy igazságosztók arcára, az olyan emberekre, akik elmondásuk alapján tökéletesek, az életüket is eszerint élik, sosem hibáznak, ha hibáztak, azonnal ki tudták javítani stb. Viszont tényleg vannak olyan témák, ahol elhangzik okos, elgondolkodtató válasz.

Szóval de, talán egészségesebb az oldal látogatását minél minél kevesebb időre és kevesebb alkalomra szűkíteni :D :D

2014. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak péntek hajnal mert akkor nem fekszem le és ha nincs kedvem semmit csinálni berakok valami jó kis zene albumot és a általában a szerelem szex és a családi kapcsolatok szekciókat nézegetem
2014. máj. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Francokat tesz függővé. Ha van bármi programom, tuti nem vagyok itt, csak a sok kis kimaradó üres időben néha... Na?
2014. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!