Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt miért mondta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért mondta?

Figyelt kérdés

Két hónapja ismerkedek neten egy sráccal, még nem találkoztunk, mert jelenleg külföldön dolgozik, de majd jön haza. Minden nap órákat beszélgetünk, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, teljesen rápörögtünk egymásra, egyszer vitatkoztunk eddig, de akkor is azt mondta, hogy tényleg el tudná képzelni velem. Sokszor beszélünk olyasmiről, hogy milyen jó lenne most összebújni, nem tudna betelni velem, simogatna, egész nap ágyban feküdnénk, filmeznénk, megetetne, teljesen az ujjam körécsavarom. Egyébként csak ritkán romantikus, inkább viccelődő, csipkelődő. Szoktunk természetesen a szexröl is beszélni. Pont most írta, hogy fura, de nem tudja elképzelni, hogy mi szexelünk. Mondtam neki, hogy valószínűleg az is benne van, hogy még nem találkoztunk. Erre azt válaszolta, hogy "szürreális ez az egész. Biztos itt jól elhülyülünk, aztán ennyi." Ez elgondolkodtatott. Vajon ezt azért mondta, mert nem veszi komolyan ezt az egészet, vagy csak tart attól, hogy élőben más lenne? Ettől mondjuk én is tartok, de igyekszem pozitívan hozzáállni. Mi a véleményetek? Kezdek belészeretni... Köszi előre is!

21L 32F


2014. máj. 1. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
fűz, ennyi.
2014. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

"Sokszor beszélünk olyasmiről, hogy milyen jó lenne most összebújni, nem tudna betelni velem, simogatna, egész nap ágyban feküdnénk, filmeznénk, megetetne, teljesen az ujjam körécsavarom."

Apád meg ad neked, ha megtudja ezt.


Egy kósza gondolatodban sem fordult meg, hogy jól átb*sz ha majd látszólag megismer? Tucatjával mászkálnak 19-24éves srácok, neked pont egy jóval idősebb kell?


Ezért nem tudunk ismerkedni, korunk beliekkel

21F

2014. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Apa tud róla, nincs kifogása. A srác sem él úgy, mintha 32 lenne, inkább 22. Részletezhetném, de felesleges, én tudom, milyen, az a lényeg. Sejtettem, hogy nem kellett volna odaírnom a kort... Az meg nem az én hibám, hogy a korodbeli srácok nem tudnak ismerkedni, nehogy már az én krv anyám. Megjegyzem soha, sem 17 sem 20 évesen nem akart tőlem semmit velem egykorú srác, mindig idősebb barátaim voltak, ez meg nem az én hibám.
2014. máj. 1. 21:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nehogy már màsok mondják meg, hogy kinek ki kelljen.
2014. máj. 1. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!