Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek milyen apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek milyen apró gesztusok jönnek be a nő részéről?

Figyelt kérdés
Mi az, ami egy egyébként számotokra nőben felkelti a figyelmeteket, vágyat gerjeszt, mondjuk egy nyilvános eseményen? Mi az, amiből tényleg értetek - mert sokszor mondjátok, hogy nem értitek a "jeleket". És itt most nem olyasmit várok, hogy vetkőzzek le, vagy smároljam le, vagy súgjam a fülébe, hogy megdughat, mert azért szerintem ennél kifinomultabb eszközök is léteznek (pláne egy nyilvános eseményen nem sok lehetőségem lenne ilyesmire, kivéve az utolsót). :) De mivel éreztethetném egy pasival egyértelműen, hogy bejön? (Jól ismerem, sokat szoktunk beszélgetni, mindenféléről.)
2014. máj. 1. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szemezés,mosolygas,hajbabrálás.
2014. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ennél éppenséggel több is belefér a kapcsolatunkba, pl. érintések, tehát nem vadidegenről van szó, szóval ilyen jellegű tanácsokat is várok (tehát pl. HOL érdemes megérinteni egy pasit, hogy abból értsen) :)

Nektek mi esne jól?

2014. máj. 1. 23:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor pl odahajolsz mutatni vmit neki, akkor a melled hozzányomod kicsit a felkarjához. Vagy megfogod a bicepszét, hogy milyen erős. Vagy megkéred, hogy masszírozza meg a nyakad, mert elgémberedett. :D Én ezeket vettem észre a csajoknál.
2014. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez nem jön ösztönösen nagyon profi színésznek kell lenni hogy eljátszd. Például én a másik nézéséből tudom hogy mennyire keltettem fel a hölgy érdeklődését. De amúgy mindig arra kell építeni hogy a férfinek mi jön be, mit pletykálnak róla ha közös a társaság. Engem mondjuk a nagyon kivágott, provokatív ruha taszít de bejön ha jó a humora és akár mond valami keményebb, akár kicsit vulgárisabb szöveget.

Lehet hogy neki a nagy dekoltázs ugyanez.

2014. máj. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha érintés akkor a mellkas, szerintem. :)
2014. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Társaságból vele vagyok a legjobb viszonyban, szóval nem nagyon hallok róla "pletykákat". :) Egy csomó minden jön ösztönösen, csak a pasik annyiszor mondják, hogy nem értik a nők jelzéseit, hogy gondoltam, érdeklődöm mi az, amiből viszont tényleg érteni szoktatok! :)
2014. máj. 2. 00:44
 7/11 anonim ***** válasza:

én szoktam figyelni a jeleket.

a leggyakoribb nőknél,hogy nézem egy darabig unalmamban,ő úgy csinál,mintha észre sem venné,de mégis 1-2 perc múlva ott van előttem pár méterre háttal,kb azt várva,hogy szólítsam meg.

ezt csak úgy írtam,hogy elég gyakori,főleg nyilvános eseményeken ahol dolgozni szoktam.

nyilvánvaló jelek meg a hajbuz-izás,kérdések,nevetés,megérint.

2014. máj. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most már tisztább. :) Simogasd a nyakad mintha azt várnád hogy valaki más tegye helyetted. Hasonló mozdulatok, bármit mond kedves mosoly, bólogatás mintha Einstein beszélne a gravitációs elméletéről. De ha igazi férfi olvas a szemedben, ennyi. :) Sok sikert! :)
2014. máj. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi. :) Végülis ilyesmiket szoktam, de ez a "magam simogatása" jó ötlet. :)

Figyelni, mosolyogni, finoman megérinteni egyébként is szoktam (ő is viszont).


Ha valakinek van még valami jó ötlete, szívesen veszem. :)

2014. máj. 2. 01:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egyik előző válaszolóhoz csatlakozva: én sem nagyon szeretem az ilyen előre kifundált "trükköket", taktikázásokat, amiken akár még érezhető is, hogy előre meg voltak tervezve. De biztosan van olyan férfi is, akinek a direkt mozdulatok, mondatok, jelzések tetszenek és kellenek, szóval ez igazából az adott férfin múlik.


Eddigi életem során igazából már viselkedésből, pillantásokból érezni tudtam, ha egy lány érdeklődését felkeltettem, nem kellett üzeneteket sugdosni a fülembe, vagy a melleit odanyomni, vagy kipakolni mindent. Ahogy társaságban máshogy viszonyul hozzám, máshogy szól hozzám, máshogy viselkedik velem, megváltozik a tekintete, ahogy érezni a viselkedésén/kisugárzásán azt a pici izgatottságot, feszültséget... ezekből érezhető az érdeklődés. Innentől kezdve pedig már inkább a férfin múlik, hogy tesz-e lépéseket.

2014. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!