Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyik fél részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél részéről egyáltalán nem megoldható az otthonában a szex, szülők és testvér miatt pl, ott mi mást lehet kitalálni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bármi mást!! A másik félnél, autóban, parkban, erdőben! Legyen egy kis fantáziátok már!!
2014. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a másik félhez is lehet menni. Vagy pl. kétlem, hogy a család ott ül a nyakatokon, el lehet menni a problémás félnél együtt zuhanyozni, és csendben ott is meg lehet oldani.
2014. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A gond ott kezdődik hogy nálunk nincsenek kulcsra zárható szobaajtók, mivel akitől vettük a lakást, a gyerekei miatt eldobálta a kulcsokat...

A fürdő megint csak harmónika ajtós amit bármikor elhúzhatsz.

2014. ápr. 7. 17:46
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor a másiknál, erdőben, kocsiban, hotel szobában :) be creative!
2014. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem. Ennyire intelligens lenne mindenki abban a családban, hogy nem fogják fel, hogy ha bent van a pár, akkor pl. nem kéne bemenni? :)
2014. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy bejönnének, de úgy hogy nem zárható egyik ajtó sem, képtelen lennék belekezdeni bármibe is, pedig én vagyok a srác
2014. ápr. 7. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Én kollégiumban lakom, így hát szobatárs miatt, érthető okokból csak nagyon ritkán vagyunk nálam, jellemzően inkább a barátomnál vagyunk. Nála se szoktuk kulcsra zárni az ajtót, de szerencsére náluk szokás, hogy mielőtt bejönnének, kopognak, és azt is csak nagyon különleges esetekben, mert tudják, hogy ott vagyok, sejtik, hogy mit csinálunk... Egyszer-egyszer lett már ránk nyitva, de akkor is csak résnyire nyílt az ajtó, mire mi már szétugrottunk és nyakig takaró alá bújtunk, ami lehet, hogy árulkodó, de kit érdekel? Felnőtt emberek vagyunk, párkapcsolatban, és amíg nem látnak semmit, addig felőlem hadd tudják... De végső esetben lehet menni a másikhoz is (lásd: nálad nem megoldható, mert betojsz, hogy úristen, mi lesz ha nem zárod kulcsra az ajtót, akkor menjetek hozzá).
2014. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
pláza WCjében, nézz körül
2014. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"... nálunk nincsenek kulcsra zárható szobaajtók, mivel akitől vettük a lakást, a gyerekei miatt eldobálta a kulcsokat.." és egy ajtora a zárcsere már nem nem éri meg. Annyit nem ér a csaj?
2014. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok? És van pénzetek?


Keress rá a googleba, hogy "Búvóhely" ha érdekel a dolog akkor tudok ebben segíteni, hogy kit válasszatok.


Másik megoldás "munkásszálló" Olyan mint egy kolesz és nagyon olcsó. Én pl. pesten 1 éjszakát ilyen helyen leszek 2500 ft egy éjszaka!


Én is azt tudom még írni amit a többiek!


Másik félnél, park, kocsi, esetleg haver lakása, ha van rá mód! Vagy amikor nincs otthon senki! Saját albérlet...

2014. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!