Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel nem jöhetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel nem jöhetsz össze, de szereted jobb vele lenni, de mint csak barát, vagy jobb ha inkább elkerülöd? :\

Figyelt kérdés

Ilyen helyzetben vagyok, egy lánnyal, van neki barátja, most jöttek össze, pont amikor megismertem és hát úgy érzem, hogy beleestem.. De nemtudom mi legyen, maradjak de csak barátként, vagy felejtsem el? Mit tanácsoltok?

18/f


2014. máj. 1. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
jobb kerülni
2014. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is kerülni szoktam ilyenkor
2014. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, hogy osszejottem a baratommal es ra 8napra talalkoztam egy sraccal, aki belemzugott....o masfel evet vart ram... es mostmar az ove vagyok :)
2014. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az igazi létezik!


épp most dugja valaki más

2014. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hosszú távon jobb ha elkerülöd. ideid-óráig lehet vele jóban lenni, de akkor még később is ugyanitt fogsz tartani.

kerüld.

ezeket a "beleeséseket" hamar el lehet felejteni ha nem csak magaddal vagy elfoglalva, hanem nyitsz mások felé és a feladataidra koncentrálsz.

2014. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én nem tudnék másfél évet várni :)pedig könnyen meglehet, hogy ennyit kéne... de nem éri meg, szerintem.
2014. máj. 2. 00:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom alapján ez az elkerülés nem 100 % és nem is hatásos, inkább próbálj meg neki fájdalmat okozni még ha nem is akarod ezt, így viszont sokkal könnyebb lesz mindkettőtöknek :/
2014. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne buzdítsuk egymást arra hogy okozzunk a másiknak fájdalmat, légyszi! így is annyi beteg ember van.
2014. máj. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!