Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha aki tetszik meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha aki tetszik meleg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, haverom legjobb barátja. Régebben a haverom piszkált vele, hogy tetszem neki(persze nem volt igaz). Aztán Skype- oltam a sráccal. Nagyon kedves volt meg minden szóval dícsérte a szemem és az arcom meg ilyenek:)...rá egy napra mondta a haverom, hogy a suliba el kell mondania valamit, mert muszáj tudnom. Aztán felvilágosított, hogy a srác cigizik, iszik, drogozik. Kicsit meglepődtem és mondtam, hogy ez elég nagy baj.. Aztán elkezdi, hogy meleg is..:sss Aztán bocsánatot kért. De nekem megtetszett a srác.:( Most mit tegyek ?:(:)
2014. máj. 2. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd.. barátok lehettek, csak ugye..a szexre ne nagyon számíts :)
2014. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy iszik, cigizik, drogozik elég nagy probléma. Ha a lányokat szeretné, akkor sem kellene összejönnöd vele. Vagy nagyon óvatosan, segíteni neki leszokni ezekről. De nem éri meg sokszor.

Meleg. Biztos teljesen meleg? Nem bi? Kérdezd meg tőle, ha jóban vagytok, akkor nem gáz ez a téma.

2014. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én megpróbálnám leszoktatni ezekről..:)

Haverom mondta, hogy biztos,hogy meleg, mert amikor együtt néztek meztelen képeket nőkről egyáltalán nem érdekelte, meg már csinálta fiúval.. Fogalmam sincs amúgy, hogy ezekről hogy tudnám leszoktatni, mert nekem nagyon megtetszett..

Amúgy semmi olyat MÉG nem szeretnék tőle, mert amúgy kort lehagytam.:)

14/L és Ők pedig 15/F.:)

2014. máj. 2. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy embert megváltoztatni szinte lehetetlen, csak akkor lehet ha azt ő is akarja. Én nem foglalkoznék vele a helyedben. Sok csalódástól óvnád meg magadat.
2014. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van:)

De azért ilyen, mert a szülei nem foglalkoznak vele. Amúgy nagyon jó ember meg minden. Csak kicsit furán érintett mikor mondta a haverom. Főleg az, hogy meleg, mert nem is látszik rajta meg semmi. Valamit tudnék esetleg csinálni ?:(

Mert mikor megkérdezem haveromat is, hogy mi van a sráccal ennyit mond: biztos beszívva, totál részegen fetreng egy árokba.

És mindig mondja, hogy nagyon jó lenne ha nem ezen kattognék, mert sokkal jobbat érdemelek nála..de valami nagyon megfogott benne.:(

2014. máj. 2. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajánld fel neki az exedet! :3
2014. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy bejössz mind 2 sràcnak ès csak azèrt mondja hogy meleg meg cigizik hogy el tàvolitson tőle?
2014. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát a haverom nem szokott hazudni, bár elvileg "szerelmes" belém..
2014. máj. 10. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!