Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nekem egy fiú, de nem...

Tetszik nekem egy fiú, de nem tudom eldönteni, hogy ő is meleg-e? 16/f

Figyelt kérdés
Ez a fiú már nagyon régóta tetszik nekem és mindig verekszünk, de nem úgy, hogy agyba főbe verjük egymást, hanem olyan mintha ismerkednénk vagy nem tom. És már többször is csikizett, meg nem hagy békén feszt beszólogat mikor megszólalok, de ilyen vicces dolgokat, meg feszt húzza az agyam. Angol órán már többször is észrevettem, hogy nekem bohóckodik és mindig mikor beszélgetünk néha mosolyog. olykor mikor beszólogat közben nevet vagy mosolyog. És kérdeztem tőle, hogy volt-e neki barátnője és mondta, hogy igen 4 is. De másik osztálytársam(lány) ő azt állította, hogy egy barátnője se volt még neki. Akkor most tetszem ennek a fiúnak vagy most mi van, mert teljesen megbolondít. De én úgy érzem, hogy lehet csak hülyéskedik és nem is érez irántam semmit. Mert még év elején volt pár csaj akikről azt állított tetszik neki, de nem is foglalkozott azokkal a lányokkal (pedig sokat beszélgettek róla a többi fiúval). Ja és még év elején mikor annyira még nem tetszett akkor is feszt húzott-nyúzott és alufólia galacsinokkal dobálgatott mert tudta, hogy azzal fel tud húzni..Szerintetek akkor most mi van???:/
2014. ápr. 15. 11:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%
De aranyos. Nem tudom hogyan deríthetnéd ki, ez így nehéz eset. Talán ha kicsit közelebb kerülsz hozzá, elmondhatnád neki, hogy meleg vagy, csak úgy könnyedén, nem is tudom, és láthatnád, hogy mit reagál.
2014. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Légy türelemmel, majd kiderül. Addig is érd be azzal, hogy játszotok egymással. Verekedés közben észrevétlenül tapizni is tudod legalább.:D
2014. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen..megpróbálom hátha:) és igen az utóbbi válaszolóval értek egyet legalább tapizni is tudom, bár már volt olyan, hogy verekedtünk és hát ahogy fel akartam állni a kezem nem a combjához ért hanem...oda :DD és nem szólt semmit.:D
2014. ápr. 15. 17:38
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Fülig szerelmes vagy belé. (Y)
2014. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem is kicsit vagyok belé..A legcukibb akit valaha láttam:D

<3 <3

2014. ápr. 16. 10:29
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Bárcsak én is ilyen viszonyban lehetnék a kiszemeltemmel.
2014. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
miért??neked is nagyon tetszik?? hát próbálj kicsit flörtölgetni vele..:D hátha..:)
2014. ápr. 16. 15:47
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Ja. Hátha. Amúgy szerintem neked nyert ügyed van a csávónál.
2014. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Juj az jóó lenne mert nagyon szeretem! Minden nap csak arra gondolok, hogy vajon mit csinálhat. Nincs olyan este, hogy ne gondolnék rá lefekvés előtt:))))
2014. ápr. 17. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Sok sikert, remélem összejöttök! A tapizós részt meg jó kedvvel olvastam, igaza van a válaszolónak aki írta. Ahogy már utóbb írták, én is örülnék, ha a kiszemeltemmel ennyire jó kapcsolatban lennék, régebben csináltunk hasonlókat, sőt elég intim dolgokat is mondott (nagy örömömre xdd), de nem hiszem, hogy meleg, vagy biszex lenne. ;(

15(bi)/F

2014. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!