Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barátkozni akart velem, vagy többet akart tőlem?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamról van szó ( bár már elballagtunk). Idén lettünk jóba, mert mindkettőnk padtársa lebukott, így azokon az órákon együtt ültünk (az osztály szakma, nyelv, és fakultáció szerint csoportokra van bontva). És így évvége felé hátra ültem, mellé, és a haverjaihoz (jóba vagyok velük is). Egy-ketten elkezdték (nem az osztályon belüli közös társaságból), hogy biztos szerelmesek vagyunk, és járunk, meg ő elrontott engem ( tipikus jó kislány vagyok, jó jegyekkel, csendben szoktam ülni a helyemen. De amióta jóba lettünk, megnyiltam, többet beszéltem szünetekbe, órákon is. Mindenki tudja hogy nem rossz, hanem jó hatással volt rám, mert megnyiltam, beilleszkedtem az osztályba, de így ugye poénosabban hangzik). Mi ezekre nem heves tiltakozással reagáltunk, hanem elkezdtünk viccelődni azzal, hogy egy párt alkotunk, meg majd feleségül vesz, stb. Februárban nálam, áprilisban meg egy másik tanár érdeklődött nála, hogy pontosan mi is van köztünk? De mondtuk, hogy nem járunk. Pár hete megkérdezte tőlem, hogy van-e most udvarlóm, és mennyi volt, mennyivel jöttem össze? Én mondtam, hogy nincs udvarlóm, és hazudtam neki, hogy már volt kapcsolatom, de igazából nem volt ( azért hazudtam, mert cikinek érzem, hogy 18 évesen nem sikerült senkivel se kapcsolatot kialakítanom, és mikor ezt egy másik srác megtudta, többet nem is keresett. És ő olyan "ami a szívén az a száján" típus, nem akartam hogy ítélkezzen, és nem akartam hallani a kérdést: "18 évesen még nem volt pasid? MIÉRT?" valószínűleg azért nem volt, mert nem élek nagy társasági életet, és zárkózott vagyok. Ja, és ezt épp egy óra kellős közepén beszéltük, ezért nem akartam színt vallani, mindenki füle hallatára. De rosszul érzem magam, amiért hazudtam, mert amúgy nem szoktam). Neki voltak barátnői, és mikor kérdeztem, hogy "te most udvarolsz valakinek?" azt válaszolta, hogy igen, nekem. De nem tudom, hogy mikor viccel, és mikor beszél komolyan! Ezt a napot követő hétvégén volt osztálytársunknak a szülinapi bulija, mindketten ott voltunk, én ittam, ő nem, mert kocsival volt. Kicsit berúgtam, 3x felajánlottam neki hogy aludjon nálunk (fél órára volt a házunk), így ő is ihatna. De nemet mondott, és szerintem azért, mert félt, ha ő is iszik, akkor történne köztünk valami. De rendes volt, mert hazavitt. 2 napja ballagtunk el, a ballagáson nem volt alkalmunk beszélgetni (a műsor után elkezdtük együtt keresni a rokonainkat, engem megtalált egy, szomorú voltam és dühös, így szó nélkül ott hagytam, amit nagyon bánok) aznap este még írtam neki fb-n ilyen sablonszöveget, hogy "mi a helyzet?", azóta többször is volt fent, de még csak el sem olvasta. Lehet haragszik, vagy nem tudom! Szerelmes nem vagyok belé, de nagyon kedvelem, és én eltudnám képzelni vele. És az elmúlt hónapok alapján úgy érzem, hogy ő is (bár most nem ír), de igazából nem tudom... A szalagavató óta többször érünk egymáshoz, bár ilyen puszi, csók, ölelés sosem volt. Szalagavatóután együtt bulizott az osztály, ugye ivott mindenki,ő átkarolt, és adott egy homlok puszit (ez volt köztünk a "legintimebb", bár szerintem ő nem is emlékszik erre). Ti mit gondoltok azok alapján, amiket leírtam? Bár tény, az éremnek mindig 2 oldala van...
2014. máj. 2. 13:29
 1/1 anonim válasza:

igen az érmének 2 oldala van..

először érdemes megbizonyosodni arról, hogy ő is szeretne-e valami többet tőled, mert ha nem vagy biztos benne, lehet hogy elveszíted még a barátságát is azzal, ha netalántán bevallanád, hogy érzel iránta valamit


talán küldhetnél olyan jeleket neki, amiből következtethet

pl. hívd el valahová, találkozzatok minél sűrűbben, hogy érezze fontos neked és szeretsz vele lenni


minden jót! :)

2014. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!