Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez molesztálásnak számít? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez molesztálásnak számít? Az én hibám volt?

Figyelt kérdés

A testvérem férje(sógorom) még amikor kisebb voltam molesztált,és még most is próbálkozik néha.

Illetve nem tudom,hogy molesztálásnak számít-e.

És,hogy az én hibám volt-e.

Én nagyon szerettem volna dolgokat megkapni pl:nintendot.

És egyszer amikor egyedül voltunk meg kérdezte,hogy fel vagyok-e világosítva.Igent mondtam,mert nem tudtam,hogy mit akar.

Aztán mondta hogy üljek rá,vagy fogjam meg neki, és akkor meg kapom amit szeretnék,de nem mentem bele.

Ez után kérdezősködött ilyen dolgokról.

És mindig mondja,hogy ha szeretném bármikor szólhatok neki,és....

Ez molesztálásnak számít?

Az én hibám volt?

Kb 2-3 éve történt.



2014. máj. 2. 13:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Az az ember egy pedofil k*csög, az ilyet akasztani kéne! Sőt, az utcára kirakni, kalodába zárni, és megszégyeníteni! Azt érdemlik az ilyenek!
2014. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igazad van!
2014. máj. 11. 09:29
 13/14 anonim válasza:
DEHOGY!Szólj a nővérednek szerintem.
2014. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van egy jó jelenet Immoral Sister 3. részében, amikor lebuktatják az igazgatót. Vedd fel a beszélgetéseteket. Csak ezt tudom mondani, és mutasd be a rendőröknek. Ha pedig tapizni kezd, akkor NE FÜRÖDJÉL LE, MERT LEMOSOD A DNS-nyomokat.
2014. máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!