Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztóan vágyom már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan vágyom már egy párkapcsolatra. Sosem teljesülhet?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, aki igazából eddig mindenből kimaradt amiből csak lehetett, így a csajozásból is, nem volt barátnőm.

Tele voltam és vagyok félelemmel, nehezen oldódom fel, komplexusaim vannak.


Néha elkeseredetten nézem a boldog párokat, és arra gondolok hogy ez nekem miért nem adathat meg.

Az hogy valaki átöleljen, érezzem hogy szeret. Borzasztó érzés.

Csak azért mert vannak hibáim, pl nem kaptam nagy péniszt , nem találhatok egy kedves lányt?


Tudom, ez eléggé picsogósnak hangzik, talán az is. Bocsánat, de teljesen padlón vagyok.


2014. máj. 2. 23:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg és ne egyből azzal gyere hogy úgyse menne...
2014. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy nincs igazad, de azt sem tudom mit hogy kell, 0 szinten vagyok ezen a téren.
2014. máj. 2. 23:38
 3/20 anonim ***** válasza:

Kis bohóc is tud nagy cirkuszt csinálni Öcsi. :D

Nem kell parázni, csak a rib ancoknak számít a nagy farokméret.

2014. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
ahhoz, hogy valaki szeressen és átöleljen nem kell nagy farok, ember! döntsd el hogy k.rni akarsz vagy kapcsolatot, ha k.rni akkor mennyé k.rvához, neki édesmindegy mekkora a p.csöd, ha meg kapcsolatot akkor ne ezzel foglalkozz, ha már eljutsz a csaj megfektetéséhez, nem fog kiugrani az ágyadból, mert kisebb a dákót, lehet észre se veszi, amugy meg legfőképp ne legyé balf.sz rinyap.na
2014. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Abban hogy mit akarok, teljesen biztos vagyok. Komoly kapcsolatot csak azt és semmi mást.


Logikus is lenne a gondolkodásod, ha nem olvastam volna 1000 olyan kérdést, hozzászólást, stb hogy "ha csak ekkora a srácnak én elküldeném" , "nem érzek semmit így nem akarok vele lenni" , "nem indulok be rá" és reggelig sorolhatnám. Sajnos.

2014. máj. 2. 23:43
 6/20 anonim ***** válasza:
Azt tudom ajánlani, hogy próbálj először kicsit zárkózottabb, szerényebb lánnyal ismerkedni, olyannal, aki nem mutogatja mindenét, hidd el, sokkal megértőbbek és türelmesebbek.Ez a farokmánia meg.. 1 - Ismerkedéshez úgysem kell, hisz nem is látja senki.. 2. Hidd el nem minden lány vágyik giga farokra. Szóval nyugi, és sok sikert! :)
2014. máj. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Csak reménykedni tudok benne, hogy találok egyszer egy olyan lányt, aki elfogad.


Köszönöm neked is utolsó, szívesen olvasom a további hozzászólásokat.

2014. máj. 3. 00:29
 8/20 anonim ***** válasza:

Ne gyakorira alapozz, ez egy teljesen sajátos, nem reprezentatív szelete a női és férfi társadalomnak. Ráadásul mindenki azt hazudik, amit akar, sok férfi felhasználó ír pl. direkt nőket derogáló megjegyzéket úgy h nőnek állítják be magukat.

Nem kell egyébként nagy méret, a női hüvely úgyis véges...

2014. máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igazad van, nyilván nem erre az oldalra kellene alapozni, csak annyira elszúrtam mindent, vagyis nem csak én magam hanem család is közrejátszott rendesen, de ez most mellékes, hogy ennyi idősen nincs tapasztalatom, semmi.


Biztos idegesítő ez a sok rinyálás, de most komolyan kinek mondjam ezeket a dolgokat? :(

2014. máj. 3. 00:39
 10/20 anonim ***** válasza:
9%

Ha nem vagy Justin Bieber, vagy nem vagy tele pénzzel, akkor nemigen sikerülhet, sajnos. El leszel hajtva mindenféle mondvacsinált kifogással.

Nem véletlen hogy ennyi derogáló kérdés van a nőket illetően...

2014. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!