Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne ez veszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ez veszélyes és kockázatos?

Figyelt kérdés
Barátommal szeretkeztunk, de kicsit ittasan és fáradtan. Tehát nem emlékszünk mindenre. A gumi kiszakadt...bár szerintem nem bennem ment el, mivel olyankor is megszakítással csináljuk, mikor gumit használunk...de azért veszünk esemény utánit. Szóval mindig szerettük volna kipróbálni milyen gumi nélkül és milyen ha belém megy el. Így mennyire lenne az kockázatos ha mielőtt beveszem még kipróbáljuk ezt? 20/L

2014. máj. 2. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy sejtésem, h a következő 24 órában te hatalmas kéménysepréseken fogsz átesni. :D
2014. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagy a kockázat!! Nállunk is kiszakadt a gumi.

Én bevettem az esemény utánit de nem hatott... :/ 9 hetes vagyok de nem vetetem már el. Nagyon élni akart a pici :)

2014. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!