Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól van rendjén vágyni a szexre?

Figyelt kérdés

Nem kell egy kamasznak megkezdenie a nemi életét ahhoz, hogy az idősebbek közül néhányan elítéljék őt, néha fantáziálni is bőven elég hozzá. Persze a valóéletben senki homlokára nincs ráírva, milyen gondolatokkal ringatja álomba magát esténként, de pl. ezen az oldalon is találkoztam olyannal, hogy hasonló témájú kérdésre (szóval a kérdező megemlítette, hogy szívesen űzné már a sportot) szemrehányás érkezett válaszul.

Tehát akik úgy vélik, hogy a vàgyakozáshoz is kell egy bizonyos kor, azok szerint melyik az?



2014. máj. 3. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a 13-14 lenne a normális, de a mai világban ez már 12, sőt sajnos sokszor már 10 éves korra is kitolódott...Ez azt hiszem elárul valamit a mai médiáról...szégyen
2014. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Tudom hogy azokat kérted, akik szerint kell kor, de muszáj ideírnom: szerintem a vágyakozáshoz nem kell kor! :D
2014. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Mármint úgy értem, hogy amikor jön akkor jön, nyilván nem úgy értettem hogy 6 évesnek már ezen kell gondolkoznia..
2014. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
18
2014. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
16 akkor érünk be mi csajok szóval előbb nem kéne...
2014. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!