Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyumek tiltanak! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyumek tiltanak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bemutattam 8 hónap után a szerelmem nekik de meg se próbálták megismerni csak avval vannak elfoglalva hogy nagy a kor különbség es hogyha megtudjak h lefekudtunk feljelentik.nagykn szeretjük egymást h ertessem meg velük?:((

az előbb olvastam egy terhes sztorit ehhez képest engem csecsemőnek néznek..

Én 17L ő 25/F



2014. máj. 3. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

1 év múlva 18 leszel. Kishíján nagykorú vagy...

Szerintem nem a korkülönbséggel van a gondjuk hanem a barátoddal és vmi indokot hoztak fel.

2014. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feljelenthetik, a rendőrség körberöhögi őket, ugyanis fiatalkorúnak számítasz, de mivel már elmúltál 14 éves, jogilag semmit nem tudnak csinálni vele a rendőrség és bíróság. Nevetséges, hogy valaki boldog tudna lenni, de megakadályoznák ezt. Ha a srác már dolgozik vagy van lakása, akkor ott találkozzatok náluk/nála. Érettségizz le, addig így kihúzzátok aztán ha akkor is tart a nagy szerelem, oda is cuccolhatsz hozzá.
2014. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jelenthetik fel:D kiröhögnék őket a rendőrségen:)

Tegyél rájuk, érezd jól magad!

2014. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
amig az ő házukban élsz,ők tartanak el azt kell csináld amit ők mondanak. féltenek,ennyi az egész, de van valami baj a sráccal,vagy konkrétan mit mondanak a sexen kívül,amitől féltenek?
2014. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendes fiu jóképű okos van eletcelja munkája lakása kocsija..fogalmam sincs mi bajuk lehet...semmi rosszat nem mondott a barátom..:/

Megkerdeztem anyumat es azt mondta hogy fél h tul hamar anya leszek vagy valami ilyesmi talán azért félnek mrft látják h ő tényleg komoly :S

2014. máj. 3. 16:24
 6/7 PearlDiver ***** válasza:

Hát figyelj, nyugtasd meg őket, hogy ügyes nagylány vagy, tudod hogy mit csinálsz. Nem akarsz túl korán anya lenni, csak boldog. Ha ezt neked megnehezítik, akkor csak a kapcsolatod fog megromlani velük, megakadályozni nem tudják.

Ja, és tényleg ne ess teherbe! Ez fontos! :D

2014. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, az én volt barátnőmet is tiltották tőlem, habár csak 4 év volt a különbség, de az élethelyzet miatt soknak tűnt, illetve keresztény erkölcsi okok miatt. Nem ismertek, de nem is akartak megismerni. Végül én elengedtem a lányt, mert 1 hónap alatt tönkretették a szülők miattam, állandóan zaklattak minket. Most már fél éve nem láttuk egymást, pedig közös a baráti társaságunk. Gondolom azért kerül, mert igy akar elfelejteni. Ha érdekel részletesebben, irj privátot. 24/F
2014. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!