Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne jobb: ha kitartanék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne jobb: ha kitartanék mellette vagy ha kiverném a fejemből? :/

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe szerelmes vagyok. Nem találkozunk sokszor, hetente csak pár alkalommal, és akkor sem sok időre. Nos, akkor jöjjön a buktató: van barátnője, méghozzá huzamosabb ideje. :( DE ezt tiszteletben tartom, és (akármilyen nehéz is) barátként kezelem. :) Nagyon sokszor hülyéskedünk, beszélgetünk és felvidítjuk egymást, ha baj van. :) Sokszor támad az az érzésem, hogy talán ő is érez valamit, de akkor hamar kiverem a fejemből a gondolatot, mert eszembe jut a barátnője. :/ Nagyon szeretem, és nem tudom, hogy mi tévő legyek. :( 17/L
2014. máj. 3. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőjével milyen viszonyba vagy? Ismered ? Esetleg neked is barátnőd? Ha nem akkor sztem rámozdulhatsz..nem kell itt túlságosan tenni a szende szüzet, különben sose kapjuk meg amit akarunk :) Ha viszont ismered a lányt és jóba vagytok, akkor tiszteletben kell tartanod és várni hátha szakítanak!


25/L

2014. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak látásból ismerem a barátnőjét, még nem beszéltem vele. :) De megmondom őszintén, nagyon nem szimpatikus. Akárhányszor próbáltam kedvesen és barátságosan közelíteni felé, játszotta az elérhetetlent, nagyképű volt és arrogáns. :S Ja, és a nézésével meg tudna ölni.
2014. máj. 3. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van barátnője és a közelében maradsz addig szenvedni fogsz!
2014. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!