Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ez? Lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Lehet, hogy rosszul döntöttem és csak most kezdek szépen lassan rájönni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul döntöttél.
2013. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, megesik az ilyesmi. Késő bánat a hivatalos megnevezés.
2013. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos történt egy kis hiba és nem küldte el a kiegészítést. Egy kis türelmet és írom ismét!
2013. okt. 6. 21:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából fölösleges bármivel is kiegészítenem, mert meg is kaptam a második válasz adótól a lényeget!

Igen, azt hiszem így van! Késő bánat :/

2013. okt. 6. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem azért érdekelne,hogy mivel kapcsolatban dönthettél rosszul.
2013. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Volt egy 5 éves kapcsolatom ami után egy évig egyedül voltam. Ez a kapcsolat le lett zárva ennek már vége! Ez alatt az egy év alatt ért jó és rossz is. Magammal tudtam foglalkozni a munkámmal, tanulással. Érdekesen telt el és kicsit hiányzik is, talán az érzelmi gondtalanság miatt!

A rossz ebben az időszakban az volt, hogy átvertek mégis is úgy adta a sors, hogy meg ismertem egy aranyos embert . Ugye erre mondjuk, hogy minden rosszban van valami jó is! Véletlen folytán egy szórakozóhelyen buliztunk, ahol én valahogy mindig a közelében akartam lenni. Barátaim biztattak, hogy találkozzak vele ő is nagyon szeretett volna, de valamiért akkor én még nem szerettem volna. Közben telt múlt az idő és megismertem valakit akivel elkezdtünk találkozgatni, az előző emberrel még mindig beszéltünk nagyon akart találkozni én mondtam, hogy ne haragudjon, de ez nem fog összejönni. Nem biztattam fel az első srácot csak társalogtunk. Azóta együtt vagyok azzal a fiúval akit megismertem ő még egy külön mesélni való lenne, hiszen minden megváltozott és már semmi sem olyan, mint az elején. Viszont az előző fiúnak már van barátnője. Én szeretem a barátom, de valami nem az igazi. Talán az ő hozzá állása a kapcsolathoz! Viszont azt nem írtam le, hogy másodszor is találkoztunk az első sráccal egy buliban, ahol elég furcsa érzésem lett. Lehet hülyén fog hangzani, de megdobbant a szívem. A barátomért oda és vissza vagyok. Szeretem őt, de akkor miért volt furcsa érzésem az előző srác miatt. Lehet, hogy rosszul döntöttem ez a vonat már elment én nagyon jól tudom, csak eléggé a padlón vagyok mostanában és folyamatosan a miértek vannak a fejemben. Bolond és buta kérdés amit feltettem és nem is várhatom, hogy vad idegenek megoldást választ adjanak nekem csak jól esik leírni ...

2013. okt. 6. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!